Як складати квіти з паперу.

Квіти з паперу - це не тільки складні схеми орігамі та гофровані вироби, що нагадують про травневих демонтраціях. Це можуть бути яскраві, трохи примітивні декоративні квіти, якими ви прикрасите святковий стіл або упаковку для подарунка.
Вам знадобиться
  • - двостороння кольоровий папір або тонкий картон;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - дріт;
  • - олівець .
Інструкція
1
Така виріб по силам і дитині. Досить вирізати з двостороннього картону схематичну форму квітки: тюльпана, ромашки, дзвіночка і т.д. Замість кружечка серцевини з контрастної паперу можна використовувати яскраві ґудзики, маленькі помпончікі, шматочки оксамитової тканини. Виріжте листочки різної форми і різного розміру із зеленого картону. Замість стебла можна використовувати палички від ескімо або трубочки від соку. Добре схоплює клеєм приклейте квітку і листя до стебла.
2
Виріжте з паперу різних кольорів або картону кілька кіл різного діаметру. Краї кіл зробіть у вигляді пелюстків - напівкруглих, гострих, трикутних, овальних. Накладіть на фігури більшого діаметра гуртки меншого діаметра іншого кольору з іншою формою лепестка.Такім чином, змінюючи кольори і форми, можна скласти велику кількість яскравих фантазійних квітів з паперу. Вони прекрасно підійдуть для прикраси святкової упаковки, листівок та оформлення дитячої кімнати.
3
Знайдіть в канцелярських магазинах красиву кольорову двосторонню папір. Знадобиться кілька аркушів з малюнком або орнаментом, з об'ємною фактурою. Виріжте з паперу коло діаметром приблизно 20 сантиметрів, необов'язково робити його ідеально рівним - як рука візьме. Потім з цього кола починайте вирізати спіраль (необов'язково з рівними краями).
4
Зробіть стільки заготовок, скільки ви хочете бачити квітів у своєму букеті. Діаметр і колір кіл, нарізаних спіралями, робіть різними.
5
Акуратно візьміться пальцями за кінчик спіралі і починайте згортати папір у бутончік. Коли згорнете всю спіраль, покладіть бутон на стіл. Там він злегка розпуститься і прийме свою остаточну форму.
6
Щоб закріпити цю форму, промажте клеєм серцевину і дайте готовому квітці добре просохнути. Тим часом беріться вирізати листя.
7
Із зеленої фактурної паперу виріжте листочки різного розміру, але однакової форми - квіти, же у вас одного виду! У підстави лист складіть і проклейте, так поступите з кожним листочком.
8
Намотайте на обмазану клеєм дріт зелену або коричневу гофровану папір або вовняну нитку відповідного кольору. Загніть кінчик дроту під кутом 90% і приклейте його до основи квітки. В вибране вами місце стебла приклейте і лістья.Вот ви і зібрали паперовий квітка, приступайте до наступного! Коли зберете достатню кількість квітів для букета, поставте його в стильну вазу на стіл.