Як скопіювати файл з однієї папки в іншу. Як на ноутбуці скопіювати файл.

При роботі на комп'ютері часто припадати копіювати файли з однієї папки в іншу. У більшості випадків ця операція не представляє складності навіть для початківців користувачів. Однак при неуважному відношенні до цього процесу навіть досвідчений «юзер» може позбутися важливої інформації.
Вам знадобиться
  • комп'ютер
Інструкція
1
Щоб скопіювати файли з однієї папки в іншу, розташуйте ці папки поруч один з одним. Потім перемістіть покажчик миші до файлу в вихідної папці. Натисніть і утримуйте ліву кнопку миші і кнопку Ctrl на комп'ютері. Перетягніть копійований файл в цільову папку, відпустіть кнопки миші і клавіатури. Проконтролюйте: чи з'явився копійований файл в цільової папці - для цього можливо доведеться виконати команду «Оновити», викликається з контекстного меню (після натискання правої кнопки миші).
2
Якщо одночасно розмістити на робочому столі обидві папки проблематично або вищеописаний спосіб не працює, то скористайтеся альтернативним методом. Для цього вкажіть курсором миші на копійований файл, натисніть праву кнопку миші і виберіть пункт контекстного (випадаючого) меню «Копіювати». Потім відкрийте цільову папку, помістіть курсор миші в будь-якому порожньому місці цієї папки і виконайте контекстну команду «Вставити». Перевірте наявність копійованого файлу в цільової папці. При копіюванні файлів цим способом зверніть увагу, щоб курсор миші вказував саме на порожнє місце цільової папки. Інакше, копійований файл може потрапити в підкаталог цільової папки або спробує «дописали» в чужій архів.
3
Зверніть увагу на те, що при виборі команди "Копіювати" фізичне копіювання вмісту файлу не проводиться. Реально, інформація починає копіюватися лише при виконанні команди "Вставити". Тому, не видаляйте і не відключайте змінні носії інформації (флешки, компакт і DVD диски і т.п.) поки потрібний файл не виявиться в цільової папці.
4
Якщо копійований інформація дуже важлива, то продублюйте процес копіювання на кілька різних носіїв. Якщо такої можливості немає, то створіть на флешці (диску, дискеті) додаткову (вкладену) папку і скопіюйте туди файл ще раз. По можливості перевірте - чи відкривається скопійований файл і побіжно перегляньте його вміст. Перевірку якості запису файлу бажано проводити не на тому пристрої, на якому проводився запис, а на аналогічному. Особливо це актуально для дискет, так як FDD дисковод зазвичай добре прочитує записані на ньому дискети, але відмовляється читати «чужі».
5
При копіюванні файлів копіюйте саме файли , а не їх ярлики (які зовні часто відрізняються від файлів лише наявністю стрілочки в лівому нижньому куті). Не допускайте поширеної помилки початківців користувачів, які, зібравши на флешку всі ярлики з робочого столу, вважають що скопіювали з комп'ютера всю інформацію.