Як перевірити лампу для проектора.

Любителі кінотеатрів часто прагнуть створити подібну атмосферу і вдома, набуваючи чудову цифрову техніку, включаючи акустичну систему і проектор, який дозволяє відтворювати улюблені фільми, мультфільми та інші відеофайли з комп'ютера прямо на стіну. Таким чином, люди отримують свого роду кінотеатр прямо вдома. Щоб отримувати задоволення від такого домашнього кінотеатру, важливо правильно вибрати головну деталь - проектор. При його покупці необхідно звернути увагу на багато його характеристики і роботу, а головним чином на лампу .
Інструкція
1
Лампа проектора - найважливіша деталь цифрового пристрою. У разі її неправильної роботи або поломки, усунути неполадки буде дуже складно і головне дорого. Для того щоб цього не трапилося лампу слід перевіряти в момент покупкі.Проізводіть всі дії по перевірці проєкторной лампи слід в спеціальних рукавичках, доторкатися пальцями до скляної частини лампи ні в якому разі не можна, жирні відбитки можуть привести до спотворення зображення в подальшому і навіть вибуху лампи при включенні.
2
Візьміть коробку з лампою для проектора і уважно огляньте її з усіх сторін. При візуальному огляді коробка повинна бути ідеальною без видимих ушкоджень, отворів і вм'ятин.
3
Переконайтеся, що на коробці є спеціальне маркування. Саме таке маркування наноситься на всі виготовлені в заводських умовах і пройшли спеціальне тестування лампи. Відкрийте коробку і загляньте всередину. Лампа для проектора, повинна бути упакована в додатковий пакувальний матеріал (спеціальну плівку, щільний картон і т.д.).
4
Вийміть акуратно лампу для проектора з коробки. Огляньте її. Вона повинна бути ідеально чистою і прозорою. На скляній і пластиковій частині ні в якому разі не повинно бути пилу, крапель конденсату, клею та інших сторонніх речовин.
5
Огляньте лампу з усіх боків на механічні пошкодження. Всі компоненти проєкторной лампи обов'язково повинні бути цільними і не мати будь-яких швів, відколів і тріщин.
6
Перевірте скло лампи. Воно має бути прозорим і чистим. Дуже часто сучасні виробники замість переднього скла використовують спеціальну лінзу, в такому випадку вона повинна бути без видимих поврежденій.Просмотріте всі з'єднання на лампі. При цьому важливо знати, що не одна деталь лампи для проектора не повинна хитатися, всі болти лампового модуля обов'язково повинні бути щільно загвинчені. Виняток становлять болти для кріплення, так як їх потрібно буде закрутити після установки лампи в пристрій.
7
Вставте лампу в проектор, дотримуючись при цьому інструкцію по установці, яку можна знайти в коробці з набутою лампою або проектором. Увімкніть проектор і направте промінь на стіну. Оцініть споконвічне світіння і світіння після запуску відео файлу.