Як перевірити межвитковое замикання.

Межвитковое замикання виникає, як правило, в котушці обмотки збудження через пошкодження ізоляційного шару, результатом процесу є зменшення опору ланцюга і спікання великої кількості витків котушки. Для запобігання згубних для генератора наслідків необхідно вчасно проводити виміри.
Інструкція
1
Для тестування межвиткового замикання використовуйте омметр. Приєднаєте пристрій і зніміть свідчення. Звірте результати із заданою величиною опору. Пам'ятайте про те, що при зниженні опору обмотки через контакти регулятора починає проходити струм більший допустимої величини (часто між контактами проскакують іскри) .Зверніть увагу, якщо потужність генератора різко впала, акумуляторна батарея перестала показувати рівень підзарядки, то, швидше за все, стався обрив в ланцюга фазової обмотки статора. Якщо обірвалися обидві фази, то генератор працювати не буде зовсім.
2
Якщо ви вже розібрали генератор, то перевірити межвитковое замикання можна почергово підключаючи до акумуляторної батареї фази, замкнуті на лампочку. Лампа не горітиме, якщо в ланцюзі є обрив.
3
Використовуйте дефектоскоп ПДО-1, цей пристрій має індукційний і приймально-сигнальний апарати. При перевірці обмотки дефектоскоп встановіть так, щоб паз між зубцями сердечника статора розташовувався між повітряними зазорами сердечників і приймально-сигнального і індукційного апаратів. Підключіть обмотку індукційного апарату до джерела постійного або змінного струму напругою 12 В. В разі несправності ланцюга, неонова лампа ПДО-1 буде стійко гореть.Помніте, що дефектоскоп може працювати безперервно не більше, ніж протягом трьох хвилин.
4
Використовуйте електромагніт і сталеву пластину. Метод простий і старий, але не втратив своєї ефективності. Помістіть сталеву пластину на котушці, але фіксуйте її, якщо є замкнуті витки, платівка буде притягатися до тих пазам, де лежить ушкоджена секція.
В котушках обмоток збудження іноді можуть відбуватися міжвиткові замикання. Причиною цієї несправності котушок служить механічне пошкодження обмотки або руйнування ізоляції при перегріві. В результаті відбувається зменшення опору ланцюга обмотки, що, в свою чергу, збільшує силу струму. Температура обмотки підвищується і призводить до замикання ще більшого числа витків котушки. Тому необхідно виявити наявність короткозамкнених витків якомога раніше.
Вам знадобиться
  • - омметр;
  • - амперметр;
  • - вольтметр;
  • - портативний дефектоскоп.
Інструкція
1
Замикання витків в котушці обмотки збудження визначте, вимірявши опір котушки омметром або знявши показання амперметра (вольтметра) при живленні обмотки від акумулятора. Запишіть показання вимірювального приладу. Розділіть величину напруги на силу струму і обчисліть опір. Якщо опір котушки стало менше (порівняно з номінальним), має місце замикання витків. Усувають несправність перемоткой котушки або її заміною.
2
Для перевірки котушки на наявність замикання використовуйте також інший спосіб. Підключіть її через амперметр до акумулятора. Виміряйте силу струму в ланцюзі обмотки. Тепер заміряйте силу струму в ланцюзі обмотки іншої аналогічної котушки, свідомо справною. Якщо замикання відсутній, обидва виміру покажуть приблизно однакову силу струму.
3
Для виявлення межвиткового замикання в обмотках електричних машин використовуйте портативний дефектоскоп. Підключіть прилад до джерела живлення і помістіть його в расточку статора, щоб паз секції перевіреній обмотки розташовувався між повітряними зазорами сталевих пакетів дефектоскопа. Про межвиткового замиканні свідчитиме зажевріли на приладі лампа.
4
Для виготовлення найпростішого дефектоскопа зберіть з електротехнічної сталі сердечник. Стягніть пластини сердечника болтами, ізолювавши від стали прокладками. Намотайте на сердечник 800 витків дроту марки ПЕВ перетином 0,8 мм.
5
Для перевірки обмотки укладіть її на «плечі» сердечника приладу. Покладіть на пластини сталеву пластину з жерсті. Підключіть котушку приладу до мережі. Тепер повільно обертайте обмотку, притримуючи пластину. Якщо в одній з пар витків ізоляція пошкоджена, сталева пластина притягується.
6
При візуальному огляді наявність межвиткового замикання без спеціальної апаратури визначте по локальному руйнуванню обмоток. Зверніть увагу також на такий ознака як «закоксовиваніє» масла і внутрішніх поверхонь пристрою. Нерідко при межвиткового замиканні спрацьовують автомати захисту при пуску агрегату.