Як зробити міні-завод.

Створення міні-заводу може стати прибутковим бізнесом. Організувати таке підприємство можна при грамотному складанні бізнес-плану та виконанні декількох нескладних кроків. Почніть ваш шлях до фінансового процвітання вже сьогодні.
Вам знадобиться
  • - План бізнесу;
  • - бізнес-ліцензія;
  • - приміщення;
  • - початковий капітал;
  • - меблі;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - страховка.
Інструкція
1
Подумайте, скільки грошових коштів ви зможете вкласти в розвиток свого бізнесу. Розрахуйте їх доскональним чином. Звичайно, чим більше стартовий капітал, тим більше буде можливостей. Розгляньте варіант отримання кредиту для бізнесу в надійному банку. Природно, брати його потрібно тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що зможете уникнути проблем з боргами.
2
Виберіть ту галузь, навколо якої буде організована діяльність міні-заводу . В даний час є маса різних варіантів. Важливо, щоб продукція, вироблена на підприємстві, була затребуваною в області вашого проживання. Пошукайте тематичні сайти в мережі, щоб зібрати і проаналізувати всю необхідну інформацію.
3
Проведіть аналіз ринку. Дізнайтеся точно, чи є у вас конкуренти, і в чому їх сильні сторони. Поцікавтеся, як вони ведуть свою діяльність. Придумайте такі механізми, які дозволять вам їх обійти. Створюйте завжди щось нове, унікальне і корисне для суспільства.
4
Продумайте загальний план створення підприємства. Зупиніться детальніше на кожному кроці, який відокремлює вас від поточного стану справ до перетворення заводу в прибутковий бізнес. Все повинно бути враховано! Зберіть команду професіоналів і разом опрацьовуйте кожен пункт програми. Ведіть справи поступово. Не потрібно намагатися виконати всі завдання відразу.
5
Прийміть рішення з приводу реєстрації підприємства. Яка у нього буде форма? Є декілька відповідних для цього варіантів: партнерство, індивідуальне підприємництво або міні-корпорація. У всіх випадках є свої плюси і мінуси, а також певна документація і обов'язки. Виходите, насамперед, зі своєї ситуації з фінансами і рішення команди засновників.
6
Отримайте ліцензію на ведення бізнесу. Без неї практично неможливо приступити до якогось виду підприємництва. Домовтеся з вашим юристом, щоб він допоміг у швидкому вирішенні даного питання.