Як вибрати напрямок бізнесу.

Перед кожним бізнесменом вже на початковому етапі діяльності постає важливе питання: як визначитися з напрямком бізнесу? Від цього буде повністю залежати удача або поразка на ринку. Існує декілька простих рекомендацій, до яких варто прислухатися.
Інструкція
1
Розставте по місцях пріоритети. Цей крок є першим, і він же - основний. Візьміть ручку, листок паперу і напишіть всі ваші сильні сторони характеру і позитивні якості, здібності. Це потрібно, насамперед, для виявлення областей бізнесу, де ви можете себе успішно проявити. Важливо, щоб попередня або діюча на даний момент професія теж була побічно пов'язана з бізнесом.
2
Отже, після того, як ви вже чітко визначилися, в чому ви хороші і чим хочете займатися, настає час досліджувати ринок на предмет попиту того чи іншого товару/послуги. Якщо ви вирішили побудувати бізнес в реалі, ознайомтеся з випусками тематичних бізнес-журналів у вашому місті.
3
Якщо ж ви збираєтеся розвивати справу в інтернеті, відвідайте спеціальні форуми і проаналізуйте запити в пошуковиках. Всі знайдені дані будуть індикаторами тих областей, які можна розвивати. Попит зростатиме.
4
Найміть хорошого бізнес-консультанта. Всебічна підтримка фахівців в поточній області бізнесу стане безпрограшним варіантом. Вони вже не новачки і точно знають, чим зараз живе ринок. Знайдіть таку людину в своєму місті і домовтеся про співпрацю. Звертайтеся тільки до визнаних професіоналів. Попросіть провести аналіз ринку і що цікавить ніші на предмет попиту. Не шкодуйте часу і грошей, адже це вигідні інвестиції, які незабаром окупляться.
5
Користуйтеся вашим досвідом і внутрішнім чуттям. Крім ресурсів в інтернеті або змі враховуйте також особиста думка з приводу бізнесу, прислухайтеся до вашої інтуїції. Точно визначите, чи зможете ви уникнути можливих проблем під час розгортання діяльності, і тільки потім приступайте до виконання плану. Застосувавши дані поради, ви без праці виберіть напрямок для свого бізнесу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hk31L37CEng