Як вибрати колір волосся за кольором очей.

перефарбували волосся , ви можете помітно перетвориться. Але для того, щоб не зістарити своє обличчя, а зробити його більш яскравим і виразним, важливо правильно вибирати колір. Для цього необхідно враховувати безліч деталей вашої зовнішності, а насамперед - колір очей .
Інструкція
1
Якщо у вас карі очей а, то вам варто вибирати відтінки коричневого, золотистого і мідного колір ів. Вибір тону при цьому залежить багато в чому від колір а вашої шкіри і того, наскільки темні ваші очей а. Для темно-коричневих очей і смаглявою шкіри добре підійдуть всі темні відтінки перерахованих колір ов, які підкреслять красу вашого обличчя і зроблять зовнішність більш природною.
2
Якщо ж у вас світла шкіра, то краще вибирати нетемние відтінки карамелі і міді. Якщо у вас світла шкіра і при цьому світло-карі очей а, близькі по відтінку до пісочного колір у, вам підуть неяскраві відтінки рудого, карамелі і каштана. Дівчатам з карими очей ами варто уникати світлих фарб для волосся, інакше образ буде здаватися неприродним і негармонійним.
3
Тим, у кого зелені очей а, підійдуть яскраві фарби тих же тонів, що і для каре очей их. Відмінно виглядатимуть зачіски золотистого, насиченого каштанового, яскравого рудого і мідного відтінків. Яскравий колір волосся підкреслить вашу індивідуальність, яскравість і виразність очей , приверне увагу оточуючих і зробить вашу зовнішність чарівною.
4
При виборі колір а для голубо очей их дівчат важливо визначиться з тим, до якого колір отіпу відноситься ваша зовнішність. Якщо ваші очей а темного насиченого колір а, близького до синього або бірюзовому, а шкіра рожева або смаглява, то ви ставитеся до теплого колір отіпу. Вам підійдуть більш темні або яскраві відтінки, такі як каштан, золотистий, мідний або рудий колір. Якщо ж у вас світлі очей а і бліда шкіра, то краще вибирати холодні відтінки блонда або попелястий колір.
5
Тим, у кого сірі очей а, підходять практично будь-які відтінки фарби для волосся. Але якщо ви хочете виглядати природно і гармонійно, вибирайте тону залежно від вашого колір отіпа. Для людей, що належать до теплого типу, підійдуть каштанові, руді, мідні тони і карамель. Тим, хто відноситься до холодної типу, - блонд, попелястий і чорний. Але якщо у вас нерівна шкіра, є зморшки, шрами або вугри, краще уникати чорної фарби для волосся.
6
Вибираючи колір для волосся, враховуйте всі деталі своєї зовнішності, від колір а шкіри і очей до росту і повноти фігури. Крім цього, подумайте про те, наскільки новий колір волосся підійде до вашого способу життя і оточенню.
Зверніть увагу
Спочатку визначитеся з рівнем тону, щоб він відповідав вашому цветотипу, т. Е. Не був занадто темним, а також вибрати відтінок: теплий (з рижіной) або холодний. У кого волосся пофарбоване в блонд і хто хотів би повернутися до свого натурального кольору волосся, слід пам'ятати, що з блондірованних волосся фарба змивається швидше, ніж з натуральних, тому їх треба буде ще затонувати приблизно тижня через 2-3.
Корисна порада
Але наскільки використання тієї чи іншої фарби буде доцільно і не зробить шкоди для здоров'я волосся і шкіри голови, залежить від вас самих. Вибираючи колір, який незабаром стане вашим, слід враховувати ваш тип зовнішності - ідеально чорний колір може надати особливий шарм вашій подрузі, а вас зробити на декілька років старше, або ж ставши яскравою блондинкою, ви будете виглядати не кокетливо-сексапильно, а попросту вульгарно.
Щоб підкреслити достоїнства свого образу, надати йому яскраві, свіжі і насичені нотки, можна поміняти відтінок свого волосся. В результаті з «сірої мишки» можна перетворитися на шикарну жінку. Однак змінювати колір зачіски потрібно грамотно, враховуючи не тільки тон шкіри, але і колір очей. Як підібрати колір волосся?

Колір волосся для блакитних очей

Блакитнооким дівчатам йдуть всі світлі відтінки волосся - попелястий, русявий, бронзовий і пшеничний. Але блакитний колір теж буває різної яскравості. Тому в деяких випадках представницям з цим кольором очей підходять темні відтінки. До того ж одночасно потрібно враховувати колір шкіри. Дівчатам з золотистим або бронзовим тоном шкіри, що мають в райдужці очей руді і жовті цяточки, підходять всі золотисті кольори: золотий каштан, золотий горіх, шампанське. Дами, що володіють рожевою шкірою, можуть носити попелясті і світло-русяве волосся. Шатенок від природи можуть перетворити відтінки темної карамелі і світлого каштана. Жінкам, які мають в розпорядженні очі кольору волошки і темного синього неба, а також білосніжну шкіру, дуже підходить синяво-чорний колір волосся. У подібному поєднанні небесний колір очей особливо помітний.

Колір волосся для карих очей

Карі очі також бувають різних відтінків. Тому і підхід до них буде відповідний. Щоб підкреслити чари карих очей і показати всю глибину погляду, треба врахувати всі відтінки карих очей і шкіри. Якщо шкіра засмагла або смаглява, а очі карі, не потрібно висвітлювати волосся. Бажано фарбувати їх в темні відтінки: каштан, теплий шоколад. Дівчатам, що володіє світлою шкірою, треба застосовувати рудий і карамельний відтінки, молочного шоколаду. Це зробить образ більш соковитим і інтересним.В тому випадку, якщо карі очі мають світлий відтінок, протипоказано фарбувати волосся в в темні кольори. Рекомендується використовувати карамельні, золоті, бурштинові і рудуваті краскі.Прі насичених відтінках карих очей з червонуватим відливом доречні темні кольори з червоним відливом: контрастні, пекучі, відтінки шоколаду, каштана, баклажана, чорного тюльпана.

Колір волосся для зелених очей

Зеленооким дівчатам підійдуть сміливі, яскраві та насичені відтінки рудого, мідного і каштанового. Також можуть застосовуватися червонуваті тони. Але ні в якому разі не блонд. На тлі знебарвленого волосся красивий колір очей може поблекнуть.Девушкі із золотистою шкірою і радужкою очей з жовтими та помаранчевими цятками можуть спробувати пофарбувати шевелюру у вельми екзотичні кольори: червоний, золотистий, рудий. В цьому випадку експерименти будуть доречні, не потрібно бояться.Глаза рідкісного яскраво-трав'янистої кольору поєднуються з наступними оригінальними тонами волосся: золотий, темно-рудий, медовий, рудуватий, середньо-каштановий. Всі ці поєднання будуть дуже красіви.Прі болотному кольорі очей рудий колір волосся є протипоказанням. Але зате ідеально можна пофарбувати шевелюру в темно-русявий, каштановий і горіховий.

Колір волосся для сірих очей

Сіроокі дівчата перебувають в особливо привілейованому становищі, бо їм йдуть майже всі кольори волосся, крім чорного. При золотистої шкірі можна використовувати пшеничний, карамельний, русявий, рудий, світло-каштановий і темно-каштановий.А при світлій шкірі підходять всі кольори від темно-каштанового до попелястого.