Як приготувати мак для куті. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Обрядове різдвяне блюдо - кутя обов'язково містить мак , який символізує достаток у сім'ї. Але його не просто сиплять в кутю, а спеціально готують для цього. І тут є декілька хитрощів для того, щоб мак вийшов смачний і запашний, а не скрипів на зубах.
Вам знадобиться
    • мак - 150-200 г;
    • цукор - 100 г;
    • сіль - за смаком.
Інструкція
1
Залийте промитий гарячою водою мак крутим окропом і залиште до охолодження. Вода повинна покривати його на 2-3 пальця. За цей час мак розбухне і його можна буде розтерти між пальцями. Злийте остигнула воду, але трохи залиште, інакше мак буде дуже сухе. Якщо немає терпіння чекати, поки вода охолоне, можна проварити мак близько півгодини і остудити після цього у холодній воді.
2
Покладіть три столові ложки мак а в мак ітру і починайте мак Огоном терти. Якщо такого посуду немає, можете скористатися звичайною маленькою каструлею і дерев'яним товкачем. Після виділення мак ового молочка додайте в мак ітру 1-2 ложки цукру і перетирають далі, при цьому мак знову потемніє. Добре розтертий мак перекладіть в інший посуд і перетріть нову порцію таким же чином. Робіть так, поки не підготуєте весь мак для куті. Додайте сіль, якщо хочете.
3
Якщо немає бажання терти мак по-старому, то пропустіть його через м'ясорубку кілька разів або скористайтеся блендером. Коли мак побіліє від мак ового молочка, значить, мак ові зернятка розкрилися, що і потрібно. Цукор додавати не обов'язково, досить покласти в кутю тільки мед, коли будете змішувати всі компоненти.
4
З'єднайте підготовлений мак з звареним зерном, горіхами, родзинками і медом безпосередньо перед подачею куті на стіл і добре перемішайте. Можете додати в неї корицю, ця пряність чудово поєднується з усіма складовими і підсилює мак овий смак. Різдвяну кутю подають холодною.
Зверніть увагу
Смак у перетертого маку краще, ніж у пропущеного через мясорубку.Готовий хороший мак в'язкий, солодкуватий і має приємний запах. Якщо він гірчить, то це означає, що його приготували неправильно - недостатньо распарілі.Кутью готують з різних зерен - пшениці найчастіше, рису, вівса або ячменю, але мак незмінно входить до її складу.
Корисна порада
Вибирайте в магазині великий мак без сторонніх домішок. При промиванні більша частина сміття віддаляється, але трохи все ж остается.Маковое зерно крупніше у блакитного кондитерського маку.