Як зробити свій поштовий ящик.

Словосполучення "поштовий ящик" вже давно перестало асоціюватися з темно-синім предметом з написом "для листів і газет", що висить на вхідних дверей. Тепер "поштовий ящик" асоціюється зі словами "собака" і "мило". Зробити свій поштовий ящик дуже просто.
Інструкція
1
Для початку виберіть сервер, на якому буде розміщений ваш ящик. Найчастіше для особистих цілей використовується yandex.ru, google.com і mail.ru.Особенной різниці між ними немає, але якщо пошта вам потрібна в основному для листування із зарубіжними магазинами, друзями за кордоном і т.п., краще вибирати пошту Google , оскільки вона більш "лояльна" до іноземних e-mail адресам.У пошти на порталі yandex.ru найпростіший м зрозумілий інтерфейс, з яким може легко розібратися навіть новічок.Mail.ru пропонує користувачам спеціальну програму (Mail.Ru-Агент), за допомогою якої можна легко стежити за новими пісьмамі.Рассмотрім цей процес на прикладі Google.Первий крок дуже простий. Вам потрібно буде ввести ім'я, прізвище, логін і пароль в спеціальні поля, підтвердити, що ви не бот (для цього потрібно ввести в поле код, що згенерував системою) і перейти до кроку другого.
2
Якщо в першому кроці все було зроблено правильно, то система перенаправить вас у вашу поштову ящік.Обратіте увагу на можливості, які пропонує google: архівація листів, значки, якими можна позначати важливі листи, імпорт листів з інших програм - все це допоможе полегшити вам життя і спростить роботу з новим поштовою скринькою.