Як відправитися в круїз.

Круїз - оригінальний і цікавий спосіб провести свою відпустку і відмінно відпочити. Він має кілька переваг порівняно зі звичайними турами в інші країни. Приміром, вам не доведеться стояти в аеропортах і чекати літаків, ви зможете вільно пересуватися по лайнеру під час подорожі і провести час на морському повітрі, що дуже корисно для здоров'я, і насолодитеся екскурсіями по різних містах.
Інструкція
1
Для того, щоб не залишитися розчарованим від подорожі, варто заздалегідь ретельно обміркувати всі деталі круїзу. Перш за все, відвідайте турагентства і дізнайтеся, які круїзи вони можуть запропонувати. Чим більше варіантів ви отримаєте, тим краще.
2
Після цього подумайте, яка саме фірма викликала у вас більшу довіру, і в якій організації ви б хотіли замовити тур. Подивіться в інтернеті відгуки про ці організації і визначитеся з вибором.
3
Подивіться на варіанти круїзів, які може запропонувати вибране вами турагентство. Визначтеся з ціною і маршрутом, по якому б ви хотіли подорожувати. Оцініть лайнер, який вам пропонують. Не полінуйтеся і знайдіть в інтернеті якомога більше інформації про тур і лайнері, щоб зрозуміти, чи варто купувати путівку.
4
Вибираючи круїз, будьте уважні до деталей: коли і як вам доведеться розплачуватися за надані вам послуги, які на борту є ресторани, чи зможете ви взяти з собою дитину або улюбленого вихованця, чи обов'язково платити чайові службовцям.
5
Уважно вибирайте каюту, в якій ви будете подорожувати. Вони бувають внутрішніми (без вікон), з видом на океан і навіть з невеликими балконами. Вибір каюти визначає вибір палуби, а значить і коло людей, з якими ви будете спілкуватися під час подорожі.
6
Подивіться, які послуги пропонуються під час подорожі на лайнері, чи є аніматори, які зможуть розважити вас і ваших дітей.
7
Подумайте, хотіли б ви провести побільше часу, гуляючи по містах або відпочиваючи на пляжі, і вибирайте маршрут, який надасть вам таку можливість. Запитайте у турагента, чи буде у вас час, щоб орендувати автомобіль і відвідати сусідні міста.
8
Визначтеся з тим, чи потрібен вам гід. Якщо ви хотіли б просто подивитися околиці і пофотографувати, можна просто замовити автомобіль. Якщо ж ви хотіли б послухати про історію міст та їх визначні пам'ятки, вибирайте тур з гідом.
9
При необхідності в турагентстві вам можуть надати перекладача, який буде супроводжувати вас під час прогулянок по містах та екскурсій.
10
При виборі круїзу не варто економити на послугах і якості лайнера і команди корабля. Від цього залежить не тільки те, наскільки цікаво ви проведете відпустку, але і ваша безпека на морі.
Як відправитися в річковий круїз по Росії і Європі - питання не з легких, оскільки необхідно врахувати багато чинників: проїзд до порту відплиття, якість проживання та послуг в круїзі, а також багато іншого.

Як відправитися в річковий круїз

Все річкові круїзи по Росії і Європі починаються з поїздки до пункту відправлення теплохода. В основному авіаквитки або будь-які інші квитки не входять в оплачувану суму путівки на теплохід. Більшість маршрутів по річці Дунай починаються в Пассау (Німеччина) або в Будапешті, столиці Угорщини. Відправитися в круїз по російським річках можна з багатьох великих міст, таких як: Казань, Москва, Волгоград, Санкт-Петербург, Перм, Самара і др.Следует ще раз повторити, що вартість авіаперельоту не входить в оплачену суму круїзу. Також туристу доведеться самостійно оплачувати проїзд з вокзалу, аеропорту або будинку до місця відправлення. Ціни на круїзи біля різних туроператорів по Європі та Росії цілком прийнятні і принципово не відрізняються по ціновій політиці один від друга.В вартість річкового круїзу повинні обов'язково входити: різноманітні розважальні програми, якісне і повноцінне харчування, збори в порту. Алкоголь на борту теплохода туристам доведеться оплачувати за свій рахунок.

Що необхідно знати туристу, вирушаючи в річковий круїз по Європі

При виборі будь-якого річкового круїзу по Європі краще замовляти тури, помічені словами «російська борт». Під час круїзу всі заходи та обслуговування проходитиме російською мовою для максимального відчуття комфорту у мандрівників на час круїзу по одній з європейських річок. Вирушаючи в річкове подорож Європою, слід взяти з собою закордонний паспорт та оформити всі візи в держави, які заплановані для відвідування та екскурсій, страховий поліс, а також проїзні документи на теплохід, бронь місць в готелях. На круїзної путівці обов'язково вказується дата, час і місце відплиття з порту. Перебувати на борту потрібно, як мінімум за півгодини до відплиття, щоб встигнути оформити документи на круїз, вчасно здати багаж і спокійно розкласти речі в каюті. Паспорт необхідно здати адміністрації теплохода для зберігання протягом усього круіза.Необходімо також дотримуватися правил поведінки на борту теплохода, які забороняють поява в невідповідною одязі (купальник, плавки, майки, шорти) на вечірніх заходах і в ресторані. Також заборонено паління на нижній палубі і в каютах. Курити на теплоході дозволено тільки на верхній палубі в передбачених місцях. Оплата за чеками за спиртні напої, коктейлі, снеки з бару, повинна проводитися в кінці круїзу.