Як оформити пасіку. оформлення пасіки.

Розведення бджіл з наступним збором меду і його продажем є досить прибутковим бізнесом, проте основною складністю початківців бджолярів є проблема оформлення пасіки.
Вам знадобиться
  • -Заяву про оренду земельної ділянки;
  • -геодезіст.
Інструкція
1
Щоб оформити пасіку , зареєструйтесь в якості приватного підприємця. Визначтеся з місцем, в якому плануєте організувати пасіку , і, якщо є така можливість, знайдіть це місце на карті. Якщо пасіка буде в лісі - зверніться до лісника за допомогою в зборі всіх документів.
2
Якщо ви не хочете пасіку в лісі - зверніться в районне відділення земельних відносин. Повідомте, що вам необхідно отримати в оренду земельну ділянку і вкажіть, де він знаходиться (у працівників райвідділу є власна докладна карта вашого району).
3
Напишіть заяву з проханням про надання земельної ділянки для власних потреб у безоплатне термінове користування. До заяви додайте нотаріально завірену копію паспорта. Якщо немає нотаріуса - копію паспорта повинні запевнити в адміністрації сільського поселення.
4
Також підготуйте інформацію про земельну ділянку: його характеристику і схему (для цього скористайтеся послугами геодезиста), а також дані про обремененности ділянки (тобто про те, як він вже використовується або як його планується використовувати в перспективі). Все це надайте за місцем звернення (в лісництво або в районне відділення земельних відносин).
5
Якщо після розгляду заяви буде прийнято рішення про виділення ділянки в ваше користування - підпишіть відповідний договір. Якщо договір підписується більш ніж на рік, він підлягає державній реєстрації.
6
Якщо виникнуть які-небудь питання - зверніться до райвідділу. Там вам розкажуть, що потрібно робити, враховуючи місцеву специфіку. Пам'ятайте також, що багато чого залежить і від обраного вами земельної ділянки.
Зверніть увагу
На оформлення пасіки піде досить багато часу: з моменту звернення до чиновників до повноцінного укладення договору оренди може пройти рік і більше.
Корисна порада
Перш ніж збирати документи на обрану ділянку, уточніть в районному відділенні земельних відносин, чи дозволено на ньому розведення бджіл і чи не планується його використовувати під інші потреби, наприклад, для будівництва.