Як оформити стіни в передпокоїв. бордюри на стінах в передпокої.

Передпокій і коридор - це ті приміщення, які бачать усі, хто заходить до вас у будинок або квартиру. У передпокої ви залишаєте одяг і взуття, в яких прийшли з роботи, і купуєте почуття тепла і затишку від того, що повернулися додому. Саме в передпокої і починаються стіни , які нам «будинку допомагають».
Вам знадобиться
  • - Матеріал для обклеювання або фарбування стін на ваш вибір;
  • - дзеркало;
  • - полички;
  • - вішалка.
Інструкція
1
Навіть у найменшому коридорчику можна знайти, куди повісити дзеркало, вішалку і невелику поличку - це той мінімум, який необхідний нам, щоб одягнутися-роздягнутися з комфортом. На дзеркалі краще не економити, адже велике дзеркало візуально збільшить передпокій, і ви будете бачити себе «цілком», а не частинами.
2
Для дзеркала виберіть місце на стіні, де у вас буде найкращий огляд і де добре лягає світло - від дзеркала у дальньому темному кутку толку мало. Поруч повісьте поличку або полички - вони не займуть багато місця, а що на них покласти завжди знайдеться. Вішалку для верхнього одягу повісьте в таке місце, щоб вона в комплекті з одягом не заважала вам проходити по коридору.
3
Передпокій - це досить навантажене по прохідності місце, тому важливо вибрати для оформлення стін матеріал, який легко можна відмити або очистити. Пробковая панель легко клеїться і дає додаткову звуко- і теплоізоляцію. Формат її невеликий, приблизно з аркуш А-3. Приємна текстура і тепло, що виходить від натурального коркового дуба, роблять цей матеріал привабливим для тих, хто любить еко-стиль.
4
Для оформлення стін в коридорі практичним буде вибір на користь фарбування стін. Сучасна водоемульсіонка легко наноситься, швидко сохне, і можна вибрати фарбу, стійку до стирання. Зовсім необов'язково фарбувати стіни тільки в один колір, красиво виглядають різні бордюри, нанесені фарбою іншого тону.
5
Купуйте або зробіть самі трафарет і нанесіть малюнок за допомогою поролоновою губки фарбою контрастного кольору. Ідею для трафарету можна взяти з колекції малюнків для татуювань, там зустрічаються візерунки прості і в той же час дуже привабливі.
6
Шпалери в передпокої можна наклеїти повністю або скомбінувати з іншим матеріалом, наприклад, з пластиковими панелями внизу. Є шпалери більш практичні: під фарбування, рідкі, склошпалери. Шпалери під фарбування завжди легко освіжити за допомогою гумового валика і фарби іншого тону. Нанесіть нову фарбу тільки на опуклості шпалер, так просто можна зафарбувати потертості і пожвавити стіни .
7
Ще один непоганий варіант для оздоблення стін у передпокої - це структурна або фактурна штукатурка. Для нанесення орнаменту або фактури продаються спеціальні валики з вирізаним на них візерунком або шпателі з фігурною кромкою. Та й вдома завжди можна підібрати щось, ніж вдасться надати структурної штукатурці оригінальну фактуру.
8
настінні панелі можна обробити всі стіни коридору цілком, а можна скомбінувати з іншим матеріалом, наприклад, з фарбою, штукатуркою або шпалерами. Панелі бувають пластикові або МДФ, зверху на них наклеєна плівка з малюнком. Ви, отримавши консультацію фахівця, самі швидко змонтуєте панелі. Догляд за ними простий, і взагалі, це дуже практичний матеріал.
9
Штучний або натуральний камінь зараз дуже активно використовується в обробці приміщень. Звичайно, тотальний камінь в маленькому просторі буде тиснути, а от використовувати його для оформлення отвору арки або двері саме те, що потрібно для передпокою.
Корисна порада
Передпокій або коридор - це в основному кімнати без природного освітлення, тому продумайте розміщення світильників, щоб добре освітити все приміщення.