Як очистити 1с від документів. фізичне видалення документів 1с 7.

Для створення копії бази даних програми 1С: Підприємство необхідно видалити всі документи, щоб залишилися лише довідники. Видалити їх з 1С можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма 1С: Підприємство.
Інструкція
1
Запустіть програму «1С: Підприємство». Щоб видалити документи з 1С, зайдіть в програму монопольно. Далі виберіть меню «Операції» - «Обробки» - «Обробка документів». Встановіть період, за який потрібно видалити документи в «1С: Підприємство», виберіть всі документи, виберіть вид обробки «Позначити на видалення», далі видаліть всі помічені документи. Щоб видалити документи торгової конфігурації, виберіть обробку «Групова обробка документів».
2
Проведіть видалення об'єктів з програми «1С: Підприємство» за допомогою відповідної процедури. Для цього виберіть журнал, в якому необхідно позначити документи на видалення, наведіть курсор на рядок з документом, натисніть клавішу Del. Або виберіть пункт меню «Дії» - «Видалити». Можна вибрати повний журнал, в ньому відображені всі введені документи, або вибрати журнал з певним типом документів. Документ, позначений на видалення, буде позначений перекресленим знаком в лівій графі таблиці журналу.
3
Проведіть контроль допустимості видалення документів. Для цього у вікні програми натисніть кнопку «Контроль». Програма перевірить, чи можна видалити документи, без нанесення шкоди функціонуванню системи. Якщо який-небудь з документів у списку, програма повідомить вас про це. Після цього можливе буде провести процес видалення, для цього натисніть кнопку на панелі інструментів «Видалити». Після фізичного видалення програма видасть вікно зі списком віддалених об'єктів.
4
Скачайте на сайті infostart.ru/public/download.php?file=50143 спеціальну програму Kill Doc, вона створена спеціально для видалення документів з програми «1С: Підприємство» шляхом очищення файлів з документами. Скачайте архів, розпакуйте в будь-яку папку і запустіть виконуваний файл. Далі відбудеться видалення всіх документів з системи. Цю програму використовуйте тільки для повного видалення. Для часткового очищення «1С: Підприємство» від документів вона не підійде.
Видалення являє собою дуже відповідальну операцію, яка часто призводить до безповоротної втрати інформації. До того ж, є небезпека помилково видалити потрібні дані. З цієї причини розробники програми 1С підійшли досить серйозно до реалізації цієї функції.
Вам знадобиться
  • - програма «1С: Підприємство».
Інструкція
1
Запустіть програму «1С: Підприємство», відкрийте потрібну базу даних. Виконайте настройку режиму видалення документа в 1С. Для цього перейдіть в меню «Сервис», виберіть «Параметри», перейдіть в закладку «Загальні». У нижньому рядку можна встановити опцію режиму видалення об'єктів. Вона може приймати два значення - «Безпосереднє видалення» або «Позначка на видалення». Виберіть другий варіант і клацніть «ОК».
2
Відкрийте довідник, з якого необхідно видалити документи 1С. Встановіть курсор на рядку з документом, клацніть на клавіатурі клавішу Delete, або на панелі інструментів клацніть по кнопці «Видалити». Помітити документ на видалення ви можете також за допомогою відповідної команди в меню «Дії». Після цих дій документи не видаляться, але піктограма їх стану перекреслена хрестом. У будь-який момент ви можете скасувати цю позначку тими ж способами.
3
Виконайте фізичне видалення об'єктів, помічених на видалення. Це необхідно для звільнення системи від «сміття» і очищення пам'яті комп'ютера. Закрийте всі вікна, відкриті в 1С. Далі перейдіть в меню «Операції», виберіть команду «Видалення помічених об'єктів». Спочатку програма виконає формування списку тих об'єктів, які позначені на видалення. Він буде представлений в окремому вікні. З нього ви можете прибрати ті елементи, які потрапили в нього помилково.
4
Далі натисніть на кнопку «Контроль», програма перевірить, чи можна видалити дану інформацію без шкоди для функціональності системи. Якщо такі об'єкти є в списку, вони будуть виключені з нього. Тільки після цього ви зможете видалити документи з «1С: Підприємство» за допомогою кнопки «Видалити». Після виконання даної дії віддалені об'єкти не підлягають відновленню, тільки якщо їх ввести повторно. Процедура видалення документів в «1С: Підприємство» досить складна, але це зроблено для контролю правомірності видалення даних.