Як плести з гілок. зробити тин своїми руками.

Дачники та власники приватних будинків все частіше використовують при оздобленні своїх городів і садів елементи в стилі кантрі: колесо від воза, декоративний млин, глечики на тину і т.п. З вигляду тин або тин - досить просте споруда, але без знання деяких тонкощів сплести з гілок огорожа може і не вийти.
Вам знадобиться
  • - дерев'яні кілки;
  • - гілки лози;
  • - оліфа.
Інструкція
1
Для того щоб сплести з гілок тин або плетену огорожу, підготуйте матеріали. Бетонні або залізні труби для основних стовпів, звичайно, довговічні, але вони не вписуються своїм виглядом в стиль кантрі. Найкраще для цього підійдуть кілки з твердих порід дерева діаметром 50-70 см. Заточите їх нижні торці, просочіть на довжину поглиблення в грунт оліфою, щоб запобігти гниттю.
2
Навесні підготуйте достатньо гілок лози. Їх товщина залежить від способу, яким ви збираєтеся сплести огорожа. Якщо тин буде пліток горизонтальним способом, то вибирайте поросль товстіший - близько 3-5 см. Якщо плетіння буде вертикальним - основна кількість заготовлених прутів буде 1-2 см, і кілька горизонтальних направляючих побільше. При виборі матеріалу слід зверніть увагу на серцевину гілок : чим темніше її колір, тим більш ламкими будуть гілки цього куща.
3
Вибирайте також гілки довжиною від 50 см і більше - для вертикального плетіння, і гілки ще довшим для горизонтального розташування. Якщо надалі ви збираєтеся додати вашій плетеної огорожі колір благородного дерева, зніміть смугами кору з заготовок. Поки вона не засохла, її можна використовувати як лико для підв'язки горизонтальних направляючих до стовпів - вийде дуже стильно.
4
Натягніть на двох вбитих в землю стовпах близько верхніх кінців і біля землі по нитці. Це будуть напрямні для прямого і рівновисокі тину, якщо не мається на увазі вигинів навколо будь-яких дерев, клумб і т.п. Забийте заточені і оброблені оліфою стовпи в землю приблизно на 50 см, на відстані близько 60-80 см один від одного.
5
Залежно від висоти тину, прив'яжіть до них ликом (чергуючи сторони) горизонтальні напрямні слеги. Пропускайте між ними вертикальні прути з щільністю, виправдовує ваші цілі. До речі, якщо вертикальні прути ви розташуєте з безладним нахилом в різні боки, може вийти досить оригінально. Але акуратно сплетений тин і довговічніше, і виглядає дуже навіть пристойно! Коли сплетений з гілок тин буде готовий, можна пофарбувати його морилкою. Якщо обсадити його повоєм або диким виноградом, то з часом тин придбає ще більшу міцність і стильний вигляд.
Корисна порада
Якщо гілки для вертикального плетіння зрізати з нирками у нижнього торця, вкопавши їх при вплетений в тин, можна добитися їх вростання. Тим самим ви отримаєте живопліт.