Як зменшити розміри панелі завдань. Як зменшити ширину панелі завдань в виндоуз 7.

Виконання операції зменшення розміру панелі задач в операційній системі Windows Vista може бути здійснено стандартними методами системи і не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Вам знадобиться
  • - Windows Vista;
  • - Windows 7.
Інструкція
1
Викличте контекстне меню утиліти «Панель задач» кліком правої кнопки миші на будь-який вільний місце таскбара і перейдіть в пункт «Властивості» для виконання операції зменшення розміру панелі задач.
2
Зніміть прапорець на полі «Закріпити панель задач» і наведіть курсор миші на край панелі .
3
Перетягніть з'явився двостороння покажчик вгору, утримуючи кнопку миші, для збільшення таскбара.
4
Перетягніть з'явився двостороння покажчик вниз для зменшення розміру панелі задач.
5
Виконайте клік миші на панелі задач і перетягніть таскбар до лівої чи правої області екрану монітора комп'ютера для вертикального розміщення.
6
Викличте контекстне меню утиліти «Панель задач» кліком правої кнопки миші на будь-який вільний місце таскбара і перейдіть в пункт «Властивості» для виконання операції зменшення розміру вертикальної панелі задач до одного ярлика.
7
Зніміть прапорці на полях «Закріпити панель задач» і «Автоматично приховувати» і застосуєте прапорець на полі «Використовувати маленькі значки».
8
Застосуйте прапорець на полі «Завжди групувати» у розділі «Кнопки панелі задач» та натисніть кнопку Ok для підтвердження застосування обраних змін.
9
Перетягніть з'явився двосторонній покажчик до максимального зменшення таскбара.
10
Виконайте одночасне натискання клавіш Ctrl + Alt + Escape для запуску інструменту «Диспетчер задач» і завершите роботу процесу dwm.exe.
11
Поверніться в контекстне меню утиліти «Панель задач» кліком правої кнопки миші і перейдіть в пункт «Властивості».
12
Застосуйте прапорець на полі «Закріпити панель задач». Ця дія зберігає мінімальні розміри панелі задач до виконання перезавантаження комп'ютера.
Корисна порада
При горизонтальному розташуванні ширина панелі завдань може бути змінена з точністю до висоти рядів кнопок або значків панелей інструментів. При вертикальному розташуванні настройка можлива з точністю до пікселя.