Як усунути спам.

Важко знайти користувача інтернету, який хоча б раз у житті не отримував спам . Через нього деколи буває легко пропустити важливе повідомлення, яке може загубитися серед безлічі рекламних.
Інструкція
1
Ви станете отримувати набагато менше спам а, якщо повністю відмовитеся від публікації своєї адреси електронної пошти на будь-яких загальнодоступних веб-сторінках. Якщо це з якої-небудь причини неможливо, використовуйте методи його приховування від ботів, автоматично збирають з таких сторінок адреси. Наприклад, записуйте його наступним чином: username [зі | бака>) server {точ * ка> - domainЧем більш складну конструкцію ви використовуєте, тим менше ймовірність її виявлення ботами.
2
Спробуйте виставляти свою адресу e-mail в публічний доступ в виді не тексту, а малюнка. Найкраще при цьому зробіть текст труднораспознаваемим, використавши для його перетворення в малюнок будь генератор малюнків типу «капча».
3
Якщо на використовуваних вами форумах, дошках оголошень і інших ресурсах є функція приховування адреси електронної пошти, використовуйте її. Далеко не завжди вона включена за замовчуванням. Деякі ресурси дозволяють відправляти вам повідомлення на e-mail через форму на сайті, при цьому, сам адреса співрозмовник не показується. Або користуйтеся в форумах для особистого спілкування з іншими учасниками функцією Привату.
4
Для важливою листування створіть окремий ящик, адреса якого не «світить» взагалі ніде.
5
Пам'ятайте, що деякі з повідомлень, які присилаються спам ерамі, містять шкідливі вкладення. В даний час імовірність отримання їх мала, оскільки на багатьох поштових серверах встановлені антивіруси, але повністю виключити її не можна. Не відкривайте такі вкладення.
6
І останнє. Ніколи не забувайте регулярно перевіряти у всіх своїх поштових скриньках папку, призначену спеціально для спам а. Важливе повідомлення цілком може потрапити туди помилково, тому переглядати її на предмет наявності таких необхідно часто, особливо з урахуванням того, що зазвичай занадто старі повідомлення з неї автоматично видаляються.