Як чистити раків.

Справжнім делікатесом до пива, та й не тільки до пива, служать раки. Їх можна спробувати в ресторані або ж кафе, а можна приготувати самому, зібравшись на природі. Правильно приготовлений рак має приголомшливий смак, який складно забути. Пригостити друзів вареним раком, так ще й з пивом - це дійсно справжній сюрприз і подарунок. Одна справа приготувати раку, але ж потрібно і вміти правильно чистити раків .
Вам знадобиться
  • - рак
  • -Молоко
  • -ножік або маленькі ножиці
Інструкція
1
Перш ніж приступити до процесу приготування раку, очистити його кишечник. Для цього покладіть раку в ємність із звичайним молоком, накрийте кришкою і залиште на кілька годин. Чим довше, тим краще. Найоптимальніше залишити на всю ніч. Такий процес очищення дозволяє значно поліпшити смакові якості раку.
2
Коли рак буде приготовлений за обраним вами рецептом, настає найважливіший момент перед вживанням його в їжу - чистка раку. Розгорніть раку так, щоб його шийка була направлена вгору. Акуратно ножиком або маленькими ножицями піддіньте панцир на шийці і почніть його відокремлювати, починаючи з місця їх з'єднання. Очищати шийку краще всього не з боку хвоста, а з іншого боку, йому протилежного, так як саме там хітин має більш м'яке будова і добре відділяється. Шийкою у рака називають всю його хвостову частину. Це найсмачніше і легко очищуване місце. Процес очищення шийки нагадує очищення креветок.
3
Після того, як панцир з шийки буде очищений, поділіть м'якоть на дві рівні частини. При діленні буде видна чорна смужка - це кишечник і його їсти не потрібно.
4
Тепер відламати клешні. Чистяться клешні точно так же, як і насіннячка. Затисніть клешню поперек і натисніть. Вміст клешні вискочить само, а панцир від клешні можна викидати. Найлегше клешні очищати зубами і видавлювати вміст відразу в рот. Справа в тому, що вміст в клешнях занадто рідке і якщо, очищаючи клешні, весь вміст видавити в тарілку, тобто їх буде дуже складно. Тепер весь рак почищений, і м'ясо можна їсти, а все інше викидається.
Зверніть увагу
Деякі не роблять попереднього чищення раку в молоці, в результаті чого при розламуванні шийки на тарілку може вивалитися неприємна на вигляд зелена жижа - це і є продукти життєдіяльності раку.