Як вводити чит коди.

Досить багато людей, зустрівшись з проблемами проходження в комп'ютерних іграх, вводять спеціальні чит-коди. Вони змінюють хід роботи гри, а також спрощують її проходження. Існує кілька способів, за допомогою яких ви можете скористатися кодами.
Інструкція
1
Першим і найбільш поширеним способом є введення чит-кодів в консоль гри. Для того щоб відкрити консоль, потрібно відвідати настройки гри. Можливо, там вам доведеться поставити галочку навпроти функції «Відкриття консолі розробників» або призначити певну клавішу для її відкриття (зазвичай використовується кнопка «~»). Після того як ви зможете відкрити консоль, вводите туди чит-код.
2
Якщо в грі не передбачена консоль, то ви можете вводити чит-коди, відтворюючи певну послідовність букв або цифр по пам'яті. При цьому в деяких іграх вам необхідно вводити чит-коди в головному меню або його розділах, в інших вже в процесі гри.
3
Найбільш складним способом є зміна конфігураційних файлів або файлів із збереженнями в кореневій папці гри. Найчастіше для цього можуть знадобитися спеціальні програми. Такий спосіб дозволяє змінити майже будь параметр або змінну в грі.
4
До деяких іграм сторонні розробники створюють спеціальні програми «трейнери» - набори готових чит-кодів. Для того що б скористатися конкретним кодом в ньому, вам потрібно натиснути певне поєднання клавіш.
Спеціальні чит-коди дають унікальні можливості, завдяки яким гра стає більш цікавою та захоплюючою. Деякі з них допомагають в проходженні, постачаючи героїв необмеженими можливостями. Інші, навпаки, здатні додати адреналіну, розсекретивши приховані рівні. Введення читов в гру здійснюється за допомогою консолі.
Вам знадобиться
  • - встановлена на комп'ютер гра;
  • - чит-код для вводу;
  • - клавіатура з англійською розкладкою.
Інструкція
1
Увімкніть необхідну гру . Зачекайте, поки вона повністю завантажиться. Після завантаження увійдіть в збережену вами версію гри.
2
Переведіть клавіатуру на англійську мову. Буває, що зробити цього в самій грі неможливо. В такому випадку згорніть вікно і наведіть курсор на мовну панель в правому нижньому кутку екрану. Клікніть на ній лівою кнопкою миші, в віконці виберіть «Англійська». Поверніться в гру .
3
Щоб відкрити консоль, існує декілька комбінацій клавіш. Наприклад, для ігор серії Hitman - shift + Esc; в іграх серії Sims - shift + ctrl + c. Деякі ігри не підтримують консолі, в такому випадку, чіти вводяться по пам'яті по необхідності (наприклад, гри GTA). Можете поставити дію на паузу, уважно ввести код (дотримуйте регістр букв) і, не використовуючи Enter для підтвердження, зняти паузу. Введення буде підтверджено звуковим сигналом.
4
Буває, що консоль не відкривається навіть після натискання правильної комбінації клавіш. В цьому випадку зверніться до налаштувань гри. Уважно подивіться всі перераховані функції, виберіть «Консоль». Встановіть «галочку» навпроти активації консолі або призначте клавішу для її відкриття. Збережіть зроблені зміни. Тепер у вас буде можливість відкривати консоль для введення чіт-кодів в грі.
5
Консоль може бути змінена або відсутніми в залежності від версії гри, мови (наприклад, в російській версії гри «Мафія» немає можливості використовувати коди), встановлених патчів. Трапляються ситуації, коли вона не влазить в екран. В таких моментах дозвіл проблеми завжди унікально, залежить від гри. Наприклад, може знадобитися зміна файлів в кореневій папці з грою.
6
Також для більш легкого проходження гри існують спеціальні тренери - програми, які дозволяють грати без перешкод (ніби в навчальному режимі). Їх можна завантажити з певних сайтів (згідно грі). Після того, як ви скачаєте тренер, встановіть його в папку з грою.
7
Грати з тренерами не так цікаво і їх використання необхідно, наприклад, щоб швидко пройти гру для відкриття нових можливостей. Після проходження активується панель Cheats & Extrax, в яку ви можете вводити чит-коди для отримання додаткових можливостей.
Корисна порада
При введенні чит-коду уважно стежте за регістром букв, символами і необхідними пробілами.