Як повернути замінений файл. explorer.exe виявлена ??помилка додаток буде закрито.

Операція відновлення заміненого або віддаленого файлу здійснюється в операційній системі Windows Vista методом використання спеціальних точок відновлення, створюваних службою системного відновлення без залучення додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Вам знадобиться
  • - Windows Vista.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Комп'ютер» для виконання операції включення служби системного відновлення. Слід пам'ятати, що створення точок відновлення вимагає не менше 300 Мб обсягу жорсткого диска і не може бути застосоване на томах з файлової системою FAT32.
2
Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на значок «Комп'ютер» і розкрийте посилання «Властивості».
3
Вкажіть «Додаткові параметри системи» і перейдіть на вкладку «Захист системи" діалогового вікна.
4
Застосуйте прапорці на полях дисків, що підлягають включенню служби системного відновлення та натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.
5
Натисніть кнопку «Створити» у вікні «Властивості системи» для ручного завдання точки відновлення і введіть ім'я, що дозволяє ідентифікацію створеної точки відновлення в поле діалогового вікна «Створення точки відновлення».
6
Натисніть кнопку «Створити» для підтвердження виконання команди.
7
Визначте ім'я та місцезнаходження папки, яка містить замінений файл, або заміненої папки і перейдіть до неї.
8
Викличте контекстне меню існуючої версії файлу кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
9
Перейдіть на вкладку «Попередні версії» і натисніть кнопку «Відновити».
10
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Комп'ютер» при неможливості визначення імені та місцезнаходження заманенного файлу або папки.
11
Вкажіть диск, на якому знаходився змінений файл або папка, і викличте сервісне меню кліком правої кнопки миші на його значок.
12
Розкрийте посилання «Властивості» і перейдіть на вкладку «Попередні версії».
13
Знайдіть шуканий файл або папку, переглянувши вміст папок вибраного томи і виконайте відновлення заміненого файлу або папки.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що відновлювана папка містить шукані файли перед застосуванням процедури відновлення. Після натискання кнопки «Відновити» процес незворотній.
Корисна порада
Операційна система Windows Vista створює системні точки відновлення кожен день в автоматичному режимі.