Як включити вкладку безпеку.

Часто після переустановлення ОС може виникнути питання з приводу включення вкладки « Безпека » в тому випадку, якщо необхідно отримати доступ до папок «Робочий стіл» і «Мої документи» попередньої ОС. Як же включити цю вкладку?
Інструкція
1
Відкрийте потрібну папку, в якій необхідно отримати доступ за допомогою відкриття вкладки « Безпека ». Зайдіть в меню «Сервис», виберіть пункт «Властивості папки». Далі перейдіть у вкладку «Вид», зніміть прапорець «Використовувати простий спільний доступ до файлів». Далі натисніть кнопку «Застосувати», закрийте вікно.
2
Підніміться на рівень вгору, правою кнопкою миші по значку потрібної папки, в якій потрібно відкрити вкладку « Безпека », виберіть пункт «Властивості». У вкладці « Безпека » натисніть кнопку «Додатково», виберіть вкладку «Власник». Виберіть у списку потрібного користувача або «Усі», далі встановіть прапорець «Замінити власника», натисніть кнопку «Застосувати».
3
Перейдіть в головне меню, виберіть команду «Виконати», введіть Regedit. У вікні реєстру перейдіть в гілку HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEM, далі виберіть CurrentControlSetContro lLsa і встановіть тут значення forceguest "= dword: 00000000. Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу для включення вкладки« Безпека ».
4
Зайдіть за посиланням http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;ru;307874, виберіть пункт «Отримати допомогу у вирішенні проблеми». Для включення вкладки « Безпека » і відключення загального доступу до файлів, виберіть посилання «Усунути проблему». Відкриється вікно завантаження файлу, в якому виберіть пункт «Виконати», далі дочекайтеся завантаження файлу та дотримуйтесь вказівок майстра. Після завершення роботи майстра у властивостях папки з'явиться вкладка « Безпека ».
5
Перейдіть по посиланню http://depositfiles.com/files/6goao3d3t, скачайте архів на комп'ютер, розпакуйте його в будь-яку папку. Далі запустіть виконуваний файл з цієї папки, щоб встановити на комп'ютер пакет Security Configuration Editor. Даний пакет призначений для включення вкладки « Безпека ». Після установки пакета перезавантажте комп'ютер, перейдіть в пункт «Властивості» будь-якої папки і перевірте наявність вкладки.