Як відновити гемоглобін. Як швидко поправити гімоглабін.

Хороше самопочуття неможливо без збагачення кожної клітини організму киснем. А відповідає за його транспортування гемоглобін . Саме тому його зниження призводить до швидкої стомлюваності, частих головних болів, сухості шкіри і безлічі інших неприємних відчуттів, які проходять тільки після відновлення рівня гемоглобін а.
Інструкція
1
Щоб успішно підвищити гемоглобін з'ясуйте, насамперед, причину його зниження. Це можуть бути глистяні інвазії, інфекції, гастрит зі зниженою кислотністю, порушення функцій щитовидної залози, пухлини, хвороби печінки, вагітність, недолік вітаміну С і неповноцінне харчування.
2
Якщо низький гемоглобін пов'язаний похибками в харчуванні, збагатите свій раціон продуктами, багатими залізом. Саме воно необхідне для навчання гемоглобін а. До таких продуктів відносяться м'ясо яловичини (у тому числі нирки, печінку, легені і серце), яйця, боби, пивні дріжджі, шоколад. Із злаків - пшеничні зародки, мука, житній хліб. З овочів - солодкий перець, морква, буряк, картопля, зелень, кукурудза. З фруктів - яблука, персики, абрикоси, гранат. З ягід - кизил, смородина, аґрус, вишня, журавлина. Крім заліза вони містять вітамін С, без якого цей елемент не засвоюється.
3
Для відновлення гемоглобін а приймайте готові препарати заліза в поєднанні з вітаміном С і В12 (у зазначеній профілактичної дозуванні), сироп алое з залізом (1/2-1 ч. Л. Розчиніть в ? склянки води і приймайте 3 рази на день), «Біовіталь» (по 1-2 драже 3 рази на день).
4
Для відновлення гемоглобін а здійснюйте тривалі прогулянки на свіжому повітрі. Слідкуйте за тим, щоб під час перебування на вулиці дихання було не поверхнева (коли задіяні тільки верхні частки легені), а повноцінним. Для цього вдихайте повітря так, щоб при вдиху поступово розширювалася вся грудна клітка (зверху-вниз). Видих робіть з нижніх (третіх) часткою легкого (знизу-вверх).
Зверніть увагу
Щоденна потреба в залізі становить 10-20 мг для чоловіків і 20-30 мг для жінок.
Корисна порада
До дефіциту заліза в організмі призводить надлишок кальцію. Неприпустимий і одночасний прийом препаратів кальцію і заліза. Тому щоб підняти гемоглобін необхідно враховувати ці нюанси.