Як наносити правильно помаду.

Багатьох жінок хвилює питання грамотного нанесення макіяжу, зокрема помади. Адже просто нафарбувати губи помадою або блиском недостатньо для того, щоб вони виглядали ідеально. У правильному нанесенні засобів для макіяжу губ є свої секрети й тонкощі. Їх неодмінно варто взяти на озброєння.
Вам знадобиться
  • - дзеркало;
  • - помада відповідного відтінку;
  • - аплікатор (пензлик);
  • - олівець для губ (в тон помаді або на тон темніше );
  • - лосьйон або тонік;
  • - крем або зволожуючий бальзам для губ;
  • - пудра;
  • - основа під макіяж (тональний крем);
  • - спонж;
  • - паперові серветки.
Інструкція
1
Оберіть відповідний вам відтінок помади і контурного олівця (можна скористатися пробниками, які запропоновані в косметичних магазинах і підібрати потрібний тон).
2
Знежирте губи. Для цього підійде очищающий лосьйон або тонік. Потім нанесіть тонкий шар крему або зволожуючого бальзаму для губ.
3
Далі нанесіть основу під макіяж (тональний крем). Для цього використовуйте спонж. Акуратно заповніть всі складочки і тріщинки, що знаходяться на поверхні. Ви повинні зробити губи абсолютно рівними.
4
промакніте губи паперовою серветкою і припудріть їх.
5
Візьміть олівець для губ і окресліть їм контур (тон олівця повинен відповідати тону помади або бути трохи темніше). Якщо ви зігрієте його в долонях, він ляже м'якше. Починайте фарбувати з верхньої губи, далі обведіть нижню. Лінії ведіть короткими м'якими штрихами і з'єднайте в куточках. Можна зробити легку штрихування по всій поверхні губ. Тоді губки будуть виглядати дуже природно, а кордон «помада-олівець» буде непомітна.
6
Нанесіть помаду . Можна скористатися пензликом (аплікатором) або фарбувати безпосередньо з тюбика. Накладати її варто не тільки зовні, але і трохи зсередини.
7
Далі знову припудріть губи, промокніть їх серветкою і нанесіть другий шар помади.
8
І останнє, що вам варто зробити - це покласти палець в рот і округливши губи, акуратно витягнути його. Таким чином ви приберете надлишки помади.
Зверніть увагу
Для денного макіяжу підійде помада легких пастельних тонів, а для вечірнього - яскравих і насичених, іноді помітних оттенков.Помада довше протримається на губах і колір її буде насиченим, якщо не використовувати аплікатори і пензлика, а фарбувати прямо з тюбика.
Корисна порада
Губи будуть здаватися об'ємними і пухкими, якщо поверх помади нанести блиск для губ.Современние помади доглядають за губами, зволожують, захищають від впливу навколишнього середовища. Тому використовувати помаду не тільки можна, а й треба.