Як укласти волосся самостійно.

Жінки хочуть виглядати неперевершено в будь-якій ситуації. Для цього їм необхідно навчиться створювати закінчений образ без допомоги стилістів і перукарів, а от початок створенню образу покладе укладена своїми руками зачіска.
Інструкція
1
Укладати слід чисті волосся , при цьому вимивши голову, сполосніть їх прохолодною водою.
2
Якщо кінці волосся сухе, то під час миття голови шампунь наносите тільки на корені волосся, а на кінці нанесіть кондиціонер.
3
Відразу після миття волосся Не розчісуйте, а злегка підсушіть їх рушником.
4
Нанесіть засіб для укладки, наприклад, пінку або гель, починаючи з потилиці - так кінчики волос не будуть злипатися. Для цього опустіть голову вниз і розпустіть волосся , на яке легкими рухами долонь нанесіть укладань.
5
Підніміть голову, злегка струшуючи волоссям - так вони придбають обсяг.
6
Якщо необхідно надати кудрям чіткі обриси, то змішайте трохи бальзаму для кучерявого волосся з сироваткою, придающей сяйво, на долоні і обробляйте сумішшю кожне пасмо, одночасно накручуючи її на палець. Після висушіть волосся природним шляхом і нанесіть трохи сироватки на невдало закручені ділянки.
7
Додати об'єм кучерявим волоссям можна, вимивши їх перед сном і окропивши укладальним засобом. Вранці волосся Не розчісуйте, а укладайте руками - так вони не будуть пушіться.
8
Вмассируйте в коріння злегка вологих волосся трохи мусу, після висушіть їх феном, використовуючи щітку великого діаметру, і обробіть кінчики волосся воском-блиском.
9
Якщо потрібно надати волоссю гладкість, то нанесіть кондиціонер, який не потребує змивання, на мокрі волосся , розчешіть і трохи посушите їх. Після розітріть в долонях трохи розгладжуючого крему і розподіліть його по всій довжині шевелюри, починаючи від рівня вух у напрямку вниз. Висушіть волосся феном, використовуючи плоску щітку.
10
Бажають надати волоссю легку недбалість повинні нанести на волосся моделюючий крем і висушити їх, піднімаючи пальцями біля коріння волосся. Заплетіть мокрі волосся в косу або скрутіть їх і заколіть шпилькою, після, знявши заколку або розпустивши косу, ви отримаєте легкі недбалі хвилі.
11
Для додання шевелюрі обсягу нанесіть на коріння піну або збризніть вологі волосся рідиною для укладки. Після цього круглою щіткою, тримаючи її вертикально, накрутите пасма шириною близько 10 см і висушіть їх феном.