Як встановити нові шрифти.

Що таке шрифт і як його використовують - тепер знає кожен, навіть школяр молодших класів володіє інформацією про шрифти. Адже на уроках інформатики, сучасні дітки вивчають навіть таку тему. Але установка шрифтів - це вже куди складніше.
Вам знадобиться
  • Панель управління, нові шрифти.
Інструкція
1
Для установки шрифтів необхідно закрити всі програми, пов'язані з редагуванням тексту. Установка нового шрифту виробляється через панель управління. Час, витрачений на установку шрифту, зводиться до мінімуму за рахунок швидкого визначення директорії (папки) з вашими шрифтами. Відкрийте меню «Пуск», виберіть «Панель управління», у новому вікні відкрийте ярлик «Шрифти». Потім натисніть меню «Файл» - «Встановити шрифт».
2
У діалоговому вікні пошуку нового шрифту виберіть директорію, в якій знаходяться нові шрифти. Виділіть ті шрифти, які ви хочете додати і натисніть "ОК". Через деякий час (залежно від кількості шрифтів) всі шрифти будуть встановлені.
3
Запустіть будь-який текстовий редактор і оцініть ваші нові шрифти: наберіть невеликий текст (можна декілька слів) і застосуєте новий шрифт.
Корисна порада
При додаванні шрифтів, виділення здійснюється за допомогою лівої кнопкою миші і затиснутою кнопкою «Ctrl». В цьому діалоговому вікні не працює комбінація «Ctrl + A».