Як очистити контейнер для відпрацьованого чорнила. додатковий контейнер фарби принтера.

Догляд за примхливої оргтехнікою здатний звести з розуму самого спокійного і розважливого користувача. Не фахівцю дуже проблематично розібратися у всіх тонкощах обслуговування обладнання. Як очистити контейнер для відпрацьованих чорнил в принтері також знає не кожен. Що ж робити?
Вам знадобиться
  • вода, чиста тканина, тепла батарея
Інструкція
1
Якщо програма управління принтером видає повідомлення про те, що контейнер для відпрацьованих чорнил повний, і не дає нічого друкувати, значить цей контейнер слід очистити. Багато хитрощів доводиться придумувати користувачам, оскільки ця проблема виникає у кожного. Якщо немає часу на виклик майстра, або гарантійне обслуговування, спробуйте виконати наступні маніпуляції: дістаньте картридж з принтера.
2
Почистіть головку принтера, промийте картридж під водою.
3
Просушите і заправте картридж новою фарбою.
4
Поставте всі деталі на місце.
5
Механічне очищення памперса картриджа завершена, тепер треба процес обнулення лічильника. Для цих цілей можна знайти спеціальну програму, яка підходить саме до потрібної моделі принтера. Скачайте програму для обнулення лічильника принтера з інтернету.
6
Однак, можна не витрачати час на пошуки програми, а провести наступні дії: Вимкніть кабель живлення від принтера.
7
Відкрийте передню кришку принтера.
8
Тримайте кнопку POWER на принтері натиснутою, одночасно увімкніть кабель живлення в принтер, потім закрийте кришку назад.
9
Відпустіть кнопку POWER.
10
Тепер вимкніть інтерфейсний кабель, почекавши приблизно 10 секунд, включите кабель назад.
11
Роздрукуйте пробний текст. Якщо все вийшло, можете роздруковувати потрібні папери.
Зверніть увагу
Якщо обладнання ще підлягає гарантійному обслуговуванню, і документи можна роздрукувати і пізніше, зверніться в гарантійний ремонт.
Корисна порада
Для вирішення проблем з роботою принтера знайдіть поради на спеціалізованих сайтах.После проведених маніпуляцій, перезавантажте принтер і комп'ютер.
Коли ваш принтер видає повідомлення, що у нього заповнений контейнер для чорнила, і треба звернутися в сервіс центр для заміни - найкраще так і зробити. Хоча часто трапляється, що цей контейнер може бути і не заповнений, просто так вирішила система діагностики апарату, на підставі сигналу від лічильника віддрукованих сторінок. В цьому випадку міняти нічого не треба, достатньо програмних дій з принтером.
Інструкція
1
Встановіть точно модель вашого принтера. Вона зазвичай написана на самому апараті - або з лицьової частини, або на спеціальній наклейці на задній панелі пристрою. Нехай це буде Canon IP 2200.
2
Скачайте спеціальну сервісну програму для роботи з вашою моделлю. Точна відповідність дуже важливо - як мінімум, неправильна програма не виконає свого завдання, як максимум - принтер вийде з ладу. Для цього в будь-якому пошуковому сервісі наберіть «Скачати сервісну програму скидання лічильника Canon ip 2200». Назва принтера вставляєте своє, зрозуміло. Коли знайдете потрібну версію програми для обслуговування вашої техніки, скачайте її. Зазвичай такі засоби викладаються в заархівує. Розархівуйте завантажену сервісну програму в будь-який зручний місце на комп'ютері.
3
Наступна дія - увійти в сервісний режим апарату. У кожного принтера різна послідовність дій для входу в сервісний режим, і від її тонкощів дуже залежить результат. Тому кращим варіантом буде в тому ж пошуковику набрати «Сервісний режим Canon IP 2200», перші ж посилання вкажуть вам потрібну послідовність дій.
4
Отже, ви запустили режим обслуговування в принтері, тепер підключіть його в будь-який USB-порт комп'ютера. Активуйте файл сервісної програми, зазвичай це єдиний файл, який можна запустити з папки з утилітою обнулення лічильника. Відкриється вікно, в правому верхньому кутку якого вкажіть порт USB, до якого підключений принтер. Якщо все зроблено правильно - зі списку ви виберете єдиний варіант.
5
Натисніть кнопку «Device ID» в лівій частині вікна програми, так можна перевірити правильність впізнання вашого пристрою.
6
Проставте галочку навпроти мітки «EEPROM Clear», це поле знаходиться під областю вибору USB-порту, це потрібно якраз для скидання лічильника, а значить, для вирішення проблеми з принтером. Натисніть по черзі кнопки «Test Pattern» 1 і 3, попередньо вставте папір в принтер. Апарат віддрукує тестову сторінку з інформацією про його використання. Можна закривати програму-прошивку і користуватися принтером.
Корисна порада
Якщо ж після цього повідомлення про помилку не зникло, значить, доведеться звернутися в сервісний центр для фізичної заміни контейнера.