Як видалити програму з реєстру. Як видалити з реєстру програму.

Видалення програм звичайним способом (Пуск - Панель управління - Установка й видалення програм), звичайно, краще, ніж просте видалення папки програми, але в теж час навіть після правильного видалення на вашому комп'ютері залишаються дані в реєстрі, приховані папки, які іноді є причиною пригальмовування або збою системи.
Інструкція
1
Цю проблему нам допоможе вирішити безкоштовна програма - Revo Uninstaller. Ця утиліта призначена для видалення будь-яких програм разом з усіма папками, записами в реєстрі, настройками і іншим. Завантажити програму ви можете з офіційного сайту розробників - http://download.cnet.com/windows/uninstallers/?tag=404Данная утиліта проста і зручна у використанні, також вона підтримує російську мову. Її досить легко встановити, це не займе у вас багато часу, тому перейдемо відразу до того, як їй користуватися.
2
Запустивши Revo Uninstaller, ви побачите список програм, які можна видалити. Для того щоб видалити будь-яку програму, вибираємо її в списку і тиснемо «Видалити» .Якщо ви правильно вибрали програму, то вам потрібно підтвердити видалення, натиснувши на «Так». Далі з 4-х запропонованих варіантів вибираємо «Розширений», це дозволить програмі провести глибокий і повсюдний пошук в реєстрі. Тиснемо «Далі». Програма почне початковий аналіз і деінсталяцію. Незабаром запуститься стандартний деинсталлятор. Якщо необхідно тиснемо «Next», або «Далі», або «Uninstall». Після того, як програма віддалиться власними коштами, запуститься сканер на залишилися файли і записи в реєстрі. Сканер може як знайти, так і не знайти дані в реєстрі. Якщо програма все-таки щось знайшла, вибираємо всі знайдені записи і тиснемо «Видалити», а потім «Далі». На цьому видалення програми завершено. Після цих дій ви можете бути впевнені, що в системі не залишилося даних після видалення програми.
Реєстр Windows являє собою місце, в якому зберігаються всі параметри налаштувань як самої операційної системи, так і більшості встановлених програм і додатків, причому інформація ця часто зберігається і після того, як додаток буде видалено. Кількість таких вже не потрібних папок, які в реєстрі називаються «гілками», з часом зростає, і з'являється необхідність їх видалення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системою Windows, на якому ваш обліковий запис має права адміністратора;
  • початкові навички по роботі з реєстром
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш обліковий запис має права адміністратора в операційній системі, при необхідності змініть обліковий запис на ту, яка такими правами володіє. Якщо цього не зробити, ви не зможете провести зміни в реєстрі Windows.
2
Натисніть клавіші Win + R. У командному рядку, яка з'явилася після цього, введіть команду regedit і натисніть «Enter».
3
У вікні утиліти regedit і виконуються операції з реєстром. Щоб знайти гілку додатки, яку потрібно видалити, натисніть клавіші Ctrl + F і в рядку пошуку введіть назву гілки. Якщо вона відповідає якомусь додатком, в назві гілки обов'язково буде або назву програми, або назву його розробника. Натисніть Enter.
4
Встановіть курсор на знайдену гілку реєстру . Натисніть праву кнопку миші і в списку виберіть пункт «Видалити». Система видасть попередження про можливі наслідки операції, підтвердіть своє рішення.
5
Якщо ви не впевнені в правильності своїх дій, перед видаленням гілки реєстру можна зберегти її резервну копію у вигляді файлу реєстру . Щоб зробити це, також встановіть курсор на рядок потрібної гілки і натисніть праву клавішу миші, тільки замість видалення виберіть варіант «Експортувати» і вкажіть шлях для файлу. Після цього, щоб відновити вилучену гілку, досить запустити резервний файл, при цьому дані з нього автоматично додадуться до реєстру.