Як врятувати замерзлі квіти.

Кімнатні рослини є незамінним окрасою кожного інтер'єру, роблячи приміщення більш затишним і домашнім. Але іноді трапляється так, що квіти страждають від холоду, будь то відкрите вікно або низька температура в кімнаті. Замерзле рослина досить-таки швидко гине, і часто ніякі реанімаційні заходи не можуть їм допомогти. Як же врятувати замерзлі квіти ?
Інструкція
1
Не варто опускати руки і викидати полюбилося вам рослина. Негайно приберіть горщик з квіткою в тепле місце. При цьому необхідно стежити за температурою, перепади не повинні складати більше п'яти градусів. Якщо це правило не дотримуватися, тоді листю потрібно більше вологи, а так як замерзлі коріння не зможуть цього дати, квітка, швидше за все, загине.
2
Якщо ви все-таки вирішили занести домашнього улюбленця з морозу відразу в тепле приміщення, занурте горщик в таз з водою, температура якої повинна бути трохи вище кімнатної.
3
Накрийте замерзле рослина поліетиленовим пакетом, створивши тим самим умови міні-теплиці. Полив або обприскування квітки розчином «Епін» тільки принесе користь.
4
Якщо кімнатна квітка замерз при нормальному поливі, можливо, сталася холодна пересушка. При переохолодженні ґрунту або поливі крижаною водою коріння не беруть в себе воду, а верхня частина випаровує її як і раніше. Рослина при цьому починає сильно зневоднюється. В цьому випадку рясно полийте його теплим розчином «Корневин» (один грам на літр води) і додавайте цей засіб під час поливу протягом найближчих двох тижнів.
5
Квіти, що мають товсті коріння, які запасають воду, реагують досить різко на переохолодження. Вологонасичення тканина починає інтенсивно розкладатися після перенесеного шоку. Додайте в перший полив «Фундазол» разом з «Корневином». Постарайтеся підтримувати постійну температуру, уникаючи різких перепадів.
6
Листя замерзлого рослини починають жовтіти або чорніти і поступово відпадати, і це перша ознака того, що рослина замерзло. Від цього страждає не тільки сам квітка, але і його коренева система. Якщо всі перераховані вище методи не допомогли, для його порятунку потрібні крайні заходи. Зріжте верхівки рослини і поставте в воду. Незабаром вони повинні пустити коріння, після чого їх можна буде сміливо садити в грунт. Не забудьте зробити відростках парниковий ефект, для цього накрийте горщик поліетиленовим мішком або скляною банкою.