Як вибрати диски на ВАЗ.

Перед кожним автовласником рано чи пізно постає питання - які диски вибрати для свого автомобіля? Для багатьох ця деталь є не тільки невід'ємною частиною машини, але і частиною зовнішнього тюнінгу, адже красиві диски надають більше лиску вашому автомобілю. Як же правильно вибрати колеса на ВАЗ?
Вам знадобиться
  • Каталог дисків
Інструкція
1
Диски необхідно підбирати, враховуючи параметри коліс, рекомендованих для установки на вашу модель авто. Цю інформацію ви зможете знайти в керівництві по експлуатації вашого автомобіля. Також можна відвідати офіційний сайт заводу-виробника і там дізнатися необхідну інформацію. При виборі потрібно в обов'язковому порядку враховувати максимально можливий діаметр колісного диска для установки на ваш автомобіль. Можна встановити диск більшого розміру, але це спричинить внесення технічних змін у конструкцію авто. Також зверніть увагу на посадкову ширину обода і діаметр посадочного кріплення, так як колесо має бути чітко закріплено на маточині.
2
Наступним етапом вибирайте тип дисків. Вони бувають штамповані сталеві, литі легкосплавні та ковані легкосплавні. Диски першого типу встановлюють на автомобілі марки ВАЗ на заводі в штатній комплектації. Вони відрізняються середнім запасом міцності, низькою ціною і невибагливістю в обслуговуванні. Однак дуже швидко втрачають товарний вигляд без спеціальної обробки. Литі диски володіють кращими характеристиками, так як зроблені з надлегкого матеріалу, що значно позначається на динаміці автомобіля. Однак вони легко пошкоджуються. Ремонт таких дисків коштує чимало. Ковані колісні диски на сьогоднішній день вважаються найкращим поєднанням ціни і якості. Вони являють собою штампування, виконані в обсязі і дуже міцні. На таких дисках відколи з'являються набагато рідше.
3
Визначившись з параметрами і типом обираних колісних дисків, потрібно вибрати форму і колір. На сьогоднішній день на ринку представлена велика кількість різних видів. Не купуйте перший-ліпший варіант. Відвідайте кілька магазинів. Можливо, ви зможете знайти вподобане вам товар за нижчою ціною. Колір дисків можна змінити самостійно. Також не варто ставити на авто марки ВАЗ дорогі колеса.