Як народити будинок.

Наближається довгоочікуване свято. Гості запрошені, а ваше плаття для вечора вже давно чекає свого виходу. Справа залишилася за малим - необхідно прикрасити оселю. Яким же чином можна нарядити будинок ?
Інструкція
1
По-перше, перед тим, як прикрашати, необхідно будинок підготувати. Генеральне прибирання може бути здійснена як своїми силами, так і за допомогою запрошеної клінінгової служби. У першому випадку будуть зекономлені гроші, у другому - сили і час. Необхідно позбутися старих непотрібних речей, або перетворити їх для нового життя.
2
Приступайте до святкового оформлення. Крім стандартних предметів для прикраси, наприклад, квітів, гірлянд і куль, існує безліч незвичайних прийомів.
3
Текстиль. Безумовним прикрасою можуть стати спеціальні тематичні накидки на м'які меблі, святкові скатертину і серветки. Якщо мова йде про дитяче свято, то м'які іграшки з текстилю також будуть досить доречні. Також можливе прикраса штор текстильними композиціями та квітами.
4
Скло та лід. Ваш стіл для фуршету цілком може очолити скляна або крижана скульптура. Це дуже вишукано.
5
Вітраж. Необов'язково замовляти дорогий справжній вітраж з кольорового скла. Можна обійтися тимчасовим варіантом. Вітражна плівка, наклеєна на скла, буде виглядати досить природно.
6
Свічки. Додадуть більше тепла і затишку композиції із запалених свічок. До речі, можна використовувати і ароматичні свічки. Тільки не перестарайтеся з запахом.
7
Фонтан. Можна центром уваги зробити невеликий фонтан у дворі будинок а. Також умиротворення і відчуття комфорту подарує мініфонтан, який можна розмістити в місці для відпочинку гостей. Центром столу може стати вельми популярний шоколадний фонтан.
8
Світло. Крім вищезгаданих гірлянд, існує безліч світлових прикрас різних форм і призначень. Найбільш ефектно виглядають світлові фігури.
9
Дуже популярні в наш час всілякі арт-об'єкти. Якщо ви володієте хорошим естетичним смаком і художніми навичками, то, швидше за все, самостійно впораєтеся зі створенням такого об'єкта. Якщо ні, то будь-який дизайнер за гарну винагороду зробить для вас що-небудь таке.
10
Прикраса будинок а - процес вельми інтимний. Кожне житло вимагає свого індивідуального підходу. Якщо ви знаходите подібну задачу складною, то можна найняти професіонала - дизайнера інтер'єру, який вже точно зробить все як треба.