Як очистити житло.

Протягом часу будь житло накопичує негативну енергію. Це відбувається в результаті сварок, негативних думок, різних «поганих» подій, коли-небудь відбувалися в ньому. Через великого скупчення негативної енергії можуть відбуватися незрозумілі вашому розуму речі. Щоб запобігти їх, необхідно очистити ваш будинок незалежно від того, чи живете ви в ньому протягом багатьох років або щойно переїхали. У багатьох культурах існує ритуал обкурювання простору різними травами для енергетичної очищення простору. Ви також зможете провести цей ритуал у себе вдома, ознайомившись із цією інструкцією.
Інструкція
1
«Очистіть» себе. Ви можете попередньо прийняти душ, але це необов'язково. Вам необхідно «обмити» себе за допомогою зв'язки для обкурювання з шавлії. Для цього запаліть в'язку. Як тільки вона розгориться, загасіть вогонь, зв'язка при цьому продовжуватиме диміти. «Очистіть» себе її димом, починаючи з голови і закінчуючи ногами. Під час того, як ви будете це робити, говорите наступне: "Дим шавлії огортає мене і позбавляє від негативу". Ця процедура необхідна, щоб очистити ваші думки і ауру.
2
Почніть ритуал очищення вашого житла з найдальшої кімнати. Якщо у вас багатоповерховий приватний будинок, почніть з верхнього поверху. Повертаючись постійно проти годинникової стрілки, пройдіть всі кімнати і Окур димом шавлії кожен кут. Не забувайте при цьому говорити наступне: "Я бачу тільки чисте світло. Я позбавляють цей будинок від невезіння і негативної енергії." Говоріть так, перебуваючи в кожній кімнаті.
3
Повторіть ці слова також, коли опинитеся перед вхідними дверима. Коли будете говорити, тримайте двері відкритими і робіть рукою руху, як ніби ви вимітати з хати сміття.
4
Поверніться в ту кімнату, з якої ви почали, і приступите до завершального дії ритуалу. Для цього вам знадобиться морська сіль, або, якщо немає морської, звичайна харчова сіль. Необхідно посипати сіллю у всіх кутах і уздовж всіх стін житла. Не забувайте вимовляти слова: "Я бачу тільки чисте світло. Я позбавляють цей будинок від невезіння і негативної енергії."
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UEEF9042MjA
Корисна порада
1) Уявіть, що негативна енергія - це чорна хмара, яке починає розсіюватися при обкурювання будинку. Це допоможе в очістке.2) Будьте впевнені, що рухаєтеся навколо себе проти годинникової стрілки. Такий рух усуває негативну енергію. Якщо ж ви будете рухатися за годинниковою стрілкою, то цим ви, навпаки, запрошує її. 3) Ви можете самі виготовити в'язку для обкурювання. Для цього міцно зв'яжіть живці та листя шавлії мотузкою і повісьте їх у прохолодному, сухому місці для швидкого висихання.