Як з'єднати два файли pdf. з'єднати pdf за допомогою acrobat.

Вельми розумно зібрати інформацію в одному місці, щоб всякий раз не клікати в самих різних місцях жорсткого диска. Приміром, PDF-документи можна склеїти за допомогою Adobe Acrobat Professional.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Acrobat Professional.
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Acrobat Professional і клікніть пункт меню File -> Create PDF -> From multiple files. Відкриється нове вікно, в якому вам буде запропоновано вибрати необхідні файли. Для цього натисніть на кнопку Browse і у вікні виберіть необхідні pdf-файли. Для спрощення пошуку в поле «Тип файлів» вкажіть Adobe PDF Files (* .pdf).
2
Лівим кліком миші вберу файл і клацніть на кнопку Add. Документ з'явиться в списку Files to Combine. Якщо файли знаходяться в одній директорії, їх можна вибрати обидва: затисніть клавішу Ctrl і клацніть по ним лівою кнопкою миші. Якщо ні, вам доведеться повторити ці дії.
3
У секції Arrange Files знаходяться кнопки для редагування файлів. Якщо натиснути на Remove, то вибраний файл віддалиться зі списку Files to Combine, а за допомогою кнопок Move up і Move down обраний файл переміщається вгору або вниз у списку. Це важливо, тому що від цього залежить фінальне розташування файлів в підсумковому документі.
4
Якщо ви хочете подивитися, яким чином буде виглядати підсумковий документ з урахуванням розташування файлів, що знаходяться в списку Files to Combine, натисніть на кнопку Preview. У вікні, використовуйте стрілочки «Вгору» і «Вниз» для переміщення вперед і назад по документу або відразу можете вести номер сторінки у відповідне поле. Для завершення перегляду натисніть ОК. Натиснувши на кнопку Help, можна ознайомитися з довідкою щодо з'єднання файлів, але вона виконана англійською.
5
Якщо ви вже з'єднували документи подібним чином і вам потрібно на основі цих документів створити новий документ, скористайтеся випадає, меню Include recently combined files.
6
Створивши список, натисніть ОК. У вікні вкажіть шлях для майбутнього файлу , його назва, а також переконайтеся, що в полі «Тип файлів» зазначено PDF. Клікніть «Зберегти».