Як збільшити кількість тромбоцитів.

Причина пониження рівня тромбоцитів залежить від захворювання людини, тому до кожного випадку необхідно підходити індивідуально. Але підвищити вміст тромбоцитів в крові можна, не вдаючись до лікарських препаратів.
Вам знадобиться
  • кропива, почечуйная трава, коріння калгану, трава деревію, перцева м'ята, подорожник, кровохлебка, мед, польовий хвощ.
Інструкція
1
Для підвищення кількості тромбоцитів в крові використовуйте рослини, в яких досить високо вміст вітаміну K. Вони володіють хорошим зупиняють кров дією і підвищують згортання крові, змушуючи організм старанніше виробляти тромбоцити.
2
Візьміть столову ложку почечуйного трави і заваріть 200 мл окропу. Настоюйте протягом години. Випивайте перед прийомом їжі по одній столовій ложці настою.
3
Приготуйте настій з кропиви. Візьміть 10 г кропиви і заваріть у склянці окропу. Настоюйте близько години. Приймайте 2-3 рази протягом дня по одній третині склянки. Для поліпшення смаку можете додати трохи меду. Приймати бажано до їжі.
4
Приготуйте настій з кропиви. Візьміть 10 г кропиви і заваріть у склянці окропу. Настоюйте близько години. Приймайте 2-3 рази протягом дня по одній третині склянки. Для поліпшення смаку можете додати трохи меду. Приймати бажано до їжі.
5
Столову ложку родовика заваріть у склянці окропу і продовжуйте кип'ятити приблизно півгодини. Випивайте 5-6 разів на день по одній столовій ложці.
6
Столову ложку коренів калгану залийте 200 мл гарячого молока. Настоюйте протягом двох годин. Приймайте по 1-2 столових ложки за півгодини до прийому їжі, 3-4 рази на день.
7
Столову ложку трави деревію заваріть в 200 мл окропу і настоюйте протягом години. Протягом дня випийте невеликими ковтками.
8
2 столові ложки перцевої м'яти заваріть в 200 мл окропу і пийте по столовій ложці до їди 3-5 разів на день.
9
Подорожник в кількості двох столових ложок заваріть в половині літра окропу. Настоюйте близько двох годин. Випивайте по половині склянки перед їдою 3-4 рази протягом дня.
10
Столову ложку польового хвоща залийте склянкою окропу. Тримайте на водяній бані близько півгодини, потім долийте до початкового об'єму. Пийте по третині склянки через годину після їжі.
11
Рівень тромбоцитів в крові підвищується після щоденного вживання натурального меду. Для цього ви просто повинні повільно розсмоктувати мед, щоб він встиг всмоктатися в слизові рота. Таким чином, він краще засвоїться. Курс прийому становить 20 днів. За добу приймайте приблизно 100 г.
Зверніть увагу
Для того щоб діагностувати точну причину зниження рівня тромбоцитів, зверніться до лікаря.