Як завести авто без ключа. завести авто через проводку.

На жаль, таке трапляється. Сіли в автомобіль і виявили, що втрачений ключ від замка запалювання. Або інший неприємний варіант - ключ зламався в замку. Як завести автомобіль без ключа?
Вам знадобиться
  • викрутка, тестер.
Інструкція
1
Зніміть кожух рульової колонки. Буде видно дроти, що йдуть до замку запалювання. Будь-яким зручним способом від'єднайте дроти від замка запалювання. Необхідно визначити дроти, що йдуть до акумулятора, до стартера автомобіля, до контуру живлення приладів та провід, що забезпечує заземлення.
2
Визначте заземлення. Зазвичай - це чорний або зелений провід. Для перевірки замкніть провід через тестер на корпус автомобіля. Стрілка приладу в нульовому положенні. Отже, це - «земля». Після визначення, кінець цього проводу бажано ізолювати, так як при випадковому з'єднанні з проводами харчування може постраждати проводка автомобіля.
3
Визначте провід (або проводу) живлення. Найчастіше - це товстий дріт жовтого або червоного кольору. Іноді проводів живлення буває декілька. У цьому випадку потрібно знайти їх все. Визначення проводів живлення зводиться до визначення напруги відносно заземлення. За допомогою тестера черзі замикайте кожен дріт із заземленням або з корпусом автомобіля. Стрілка приладу покаже, значення напруги акумулятора. Зв'яжіть знайдені проводи разом. Уникайте їх випадкового контакту із заземленням або корпусом автомобіля.
4
Визначте дроти, що подають живлення до стартера. Поставте ручне гальмо автомобіля в нейтральне положення. По черзі замикайте залишилися дроти з проводами харчування. При замиканні одного з проводів почне працювати стартер. Потрібний дріт знайдений. Решта дроти забезпечують подачу живлення на автомобіль .
5
З'єднуємо дроти живлення з проводом, що подає напругу на автомобіль . Постарайтеся, щоб з'єднання було міцним, так як при русі автомобіля дроти можуть від'єднатися, в результаті чого мотор затихне.
6
Підводимо до з'єднання провід, що подає напругу на стартер. Замикаємо. Автомобіль завівся - провід розмикаємо і ізолюємо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gqt93Pfoi9I
Зверніть увагу
Ні в якому разі не допускайте з'єднання безпосередньо проводів живлення із заземленням або корпусом автомобіля! Згорить проводка автомобіля. Не допускати тривалого контакту проводів живлення з проводами, що подають живлення до стартера.