Як вирізати фрагмент відео.

Робота з відеоматеріалами при покупці відеокамери викликає все більший інтерес у любителів домашньої зйомки. Обробка відео сьогодні - це досить цікаве і прибуткове заняття. Варто тільки зважити всі «за» і «проти» аматорської зйомки і монтажу, і вам стане очевидно перевагу володіння відеокамерою. Це і безкоштовна відеозйомка, безкоштовне відеоредагування, вільне поширення своїх відеозаписів. Переваг більше, ніж недоліків.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення «Virtual Dub»
Інструкція
1
Але редагування відео увазі не тільки роботу з власноруч знятими, але і з чужими матеріалами. Приміром, за допомогою TV-тюнера ви записали свою улюблену передачу і хочете вирізати всю рекламу в даному відеоряді. Для того, щоб правильно і акуратно вирізати фрагменти реклами, вам необхідно скористатися програмою «Virtual Dub». Ця програма універсальна, вона широко поширена. Має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і дозволяє швидко освоїтися навіть школяреві.
2
Запустіть програму. Відкрийте ваш відеофайл наступним чином: «File» - «Open video file».
3
Знайдіть місце, з якого починається реклама. Для цього перейдіть повзунок до потрібного моменту.
4
За допомогою кнопок, на яких зображені стрілки, знайдіть кадри початку реклами.
5
Після того, як ви знайшли початок реклами, натисніть «Home». Тепер поставте курсор в кінець рекламного ролика і натисніть «End». Рекламу, яка була виділена, можна видалити. Скористайтеся клавішею «Delete» для видалення. Таким чином, можна виконати видалення абсолютно будь-яких непотрібних частин відео. Також на панелі управління є кнопки, які заміняють клавіші позначки відеофрагментів.
6
Наступним дією буде установка опції «Не змінювати формат файлу під час обробки». Для цього натисніть меню «Video» - «Direct stream copy» .Після цього вам залишиться зберегти зміни: натисніть меню «File» - «Save As» або натисніть «F7».