Як відкрити кришку iphone 3g. Як відкрити кришку сім карти айфона.

  •  Спочатку обов'язково вийміть лоток з SIM-картою. Не починайте роботу, не витягнувши його, оскільки ви можете запросто погнути важливі внутрішні деталі, що при складанні виллється в щілини, або взагалі завадить роботі телефону. Після того, як лоток витягнутий, викрутити два гвинтика, що знаходяться поруч з виходом на док-роз'єм. Для цього використовуйте маленьку хрестоподібну викрутку.
  •  Далі закріпіть на екрані присосок і обережно потягніть на себе. Не робіть різких рухів, оскільки можуть порватися шлейфи, і IPhone перестане працювати взагалі.
  •  Під екраном ви повинні побачити цифри в помаранчевих гуртках. Саме в зазначеному порядку, згідно цим цифрам розбирайте телефон. Візьміть пінцет і обережно підніміть шлейфи, які служать держателями для екрану і тачськріна. На них нанесені цифри два і три.
  •  Відразу після цього за допомогою хрестоподібної викрутки відкрутіть всі вісім гвинтиків, що тримають металеву пластину. Покладіть їх усі в одне місце так, щоб ви їх не втратили. Намагайтеся складати всі дрібні деталі від телефону в місце, де ніхто не міг би до них дістатися. Це дуже важливо, оскільки знайти таким деталям заміну вкрай складно. Далі зніміть два шлейфи, пронумеровані цифрами 4 і 5. Після цього обережно підніміть шлейф-бой, що знаходиться під цифрою 6.
  •  Акуратно вийміть металеву пластину, намагаючись не зачепити мікросхеми. Після цього обережно відокремте акумулятор від задньої кришки. Для зворотного збирання рекомендується заздалегідь придбати тонкий двосторонній скотч, щоб знову приклеїти акумулятор до кришки.
  •  Після цього зніміть вібро за допомогою тонкого пінцета. Вийміть всі деталі і гвинтики, що залишилися всередині. На останньому етапі зніміть дисплей, для чого відкрутите ті шість гвинтиків. Тепер ви дісталися до кришки і можете робити з нею все необхідне. У більшості випадків таку процедуру проводять, коли хочуть змінити кришку або відремонтувати її.