Як відрізнити підробку Bosch. підроблені перфоратори бош.

Фірма BOSCH на ринку товарів завжди відрізнялася якістю і довговічністю акредитуючої асортименту інструментів. Останнім часом ім'ям бренду стали користуватися нечесні продавці. Підроблений інструмент звичайно працювати буде, але заявленій якості і можливостям не відповідатиме. Як же купити якісний товар і відрізнити від можливої підробки?
Інструкція
1
При виборі товарів під фірмовим знаком BOSCH зверніть увагу на колір кейса і корпусу інструменту. Колір кейса і корпусу у професійного інструменту - синій, а для домашнього майстра і садових інструментів - зелений колір. Фірмовий логотип BOSCH на кейсі і корпусі - рельєфний і має насичений червоний колір. На підробках логотип зазвичай з наклеєних букв.
2
Корпус у справжнього професійного інструменту - синьо-чорний, у підробленого сіро-голубой.На корпусі від неякісного складання підробки видні нерівності - "задирки" від лиття, люфти і великі зазори.
3
Інформаційний ярлик у підробленого товару з тонкої плівки або пластикової пластинки. На такому ярлику немає інформації про країну виробнику, зате є напис ієрогліфами. Код товару (десятизначний номер) не збігається з кодом товару з каталогу BOSCH. Фарба на перемикачі нанесена неакуратно, з податком. На справжньому інструменті є обов'язково кнопка - фіксатор, в підробленому товар така кнопка може бути відсутнім.
4
Зверніть увагу на гарантійний талон та інструкцію. Гарантійний талон оригінального інструменту повинен бути формату А4, обов'язково рожевого кольору з водяними знаками. Гарантійний талон має номер з 16 цифр, маркування інструменту, адреси сервісних центрів BOSCH. В інструкції обов'язково є переклад російською язике.Будьте уважні, остерігайтеся підробок!
Зверніть увагу
Кабель у підробки має сильний запах резіни.Поддельний товар частіше продають на ринках.
Корисна порада
Якщо продавець пропонує набори інструментів - дриль і шліфувальна машина або лобзик і шліфувальна машина, будьте обережні - це підробка. Компанія BOSCH не випускає подібні комплекти.