Як підвищити кількість тромбоцитів. знижений колличество трамбоцітов.

Тромбоцити - це червоні клітини крові без ядра. За одну добу їх рівень вмісту в крові коливається в межах 10 відсотків. Знижений кількість тромбоцитів в її складі є причиною сильних кровотеч, так як вони пов'язані зі згортанням крові.
Інструкція
1
Виявити причину нестачі тромбоцитів в крові перед тим, як будете підвищувати кількість червоних клітин. Пройдіть медичне обстеження. У жінки це може бути обумовлено менструацією або вагітністю. Таким чином, це лікувати не потрібно.
2
Якщо ваш аналіз показав знижений вміст тромбоцитів, то краще піти до гематолога. Якщо у вас тромбоцитопенія, то це говорить про серйозні захворювання, таких як червоний вовчак, залізодефіцитна анемія, порушення діяльності щитовидної залози. Знизити рівень тромбоцитів в крові можуть і різні ліки, наприклад, левоміцетин.
3
Приймайте імуноглобулін або кортикостероїди. Проведіть переливання крові (в крайньому випадку), але тільки під керівництвом лікаря. Якщо низький вміст тромбоцитів в крові - це вроджене явище, то не вживайте препарати, які розріджують кров. Наприклад, це аспірин.
4
Змініть свій раціон харчування. Включіть в нього продукти, які містять фолієву кислоту і вітамін В12. Їжте більше фруктів і овочів, іншої продукції, що містить у своєму складі залізо. Це яблука кислих сортів, волоські горіхи, буряк, печінка, червоне м'ясо. Гранати і хурма повинні стати щоденними складовими в раціоні харчування хворого.
5
Ведіть здоровий спосіб життя і дотримуйтесь правильний режим дня. Відмовтеся від куріння і вживання алкоголю. Займайтеся йогою і гімнастикою. Давайте організму відпочити. Висипайтеся.
6
Не займайтеся самолікуванням. Не знаючи причини порушення, ви не поліпшите ситуацію. Неправильний підхід до лікування загрожує наслідками. Тільки досвідчений лікар може призначити вам хороше лікування і усунути дисбаланс у складі крові.
Корисна порада
Бували випадки, коли люди з'їдали на голодний шлунок з ранку протерту і посипану сухарями сирий буряк, і через пару місяців помічали, що рівень тромбоцитів у крові підвищувався. Необхідно відзначити, що тим, хто має цукровий діабет, це блюдо протипоказане.