Як встановити принтер без диска.

Роботу офісного співробітника неможливо уявити без використання принтера. Можна сказати, що принтер - це його другий робочий інструмент. Більшість принтерів, при їх установці, вимагають наявності в CD/DVD-приводі диска з драйверами. Якщо вам знадобилося встановити принтер, але такого диска не виявилося, то можна скористатися стандартним комплектом драйверів операційної системи.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер (ноутбук), принтер, usb-кабель.
Інструкція
1
Підключіть комп'ютер до мережі. Підключіть принтер до комп'ютера, використовуючи usb-кабель. Потім увімкніть комп'ютер, а також принтер.
2
Натисніть "Пуск" - виберіть "Панель управління" - "Принтери і факси". Перед вами з'явиться вікно з однойменною назвою.
3
Подвійним клацанням по ярлику відкрийте елемент "Установка принтера". Запуститься "Майстер установки принтерів», натисніть на кнопку "Далі".
4
Позначте пункт "Автоматична установка принтера" на сторінці «Майстра установки принтера». Натисніть кнопку "Далі".
5
При автоматичному знаходженні принтера вашою системою, ви побачите продовження установки принтера. Якщо цього не сталося, то перед вами з'явиться вікно з попередженням такого змісту: «не вдалося виявити модулі підключення принтерів». В цьому випадку вам доведеться встановити принтер самостійно. Натисніть кнопку "Далі".
6
Виберіть необхідний порт принтера. Як правило, варто вибрати порт, який стоїть за умовчанням. Натисніть кнопку "Далі".
7
У цьому вікні виберіть виробника і модель принтера. Натисніть кнопку "Далі".
8
Введіть ім'я принтера, щоб його можна розрізнити з іншими пристроями. А також, якщо з'явиться пропозиція виставити значення принтера, відзначте пункт «принтер за замовчуванням». Натисніть кнопку "Далі".
9
Підводячи підсумок проробленим діям, а також заради закріплення, можна роздрукувати пробну сторінку на вашому принтері. Це робиться для того, щоб переконатися в працездатності принтера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_fmlpfUhGMw