Як зробити тіло пластичним. Як стати гнучкою і пластичною в домашніх умовах.

Мова тіла може розповісти про його господаря дуже багато чого, і добре, коли тіло - абсолютно. Але часто буває, що ми незадоволені своїм відображенням у дзеркалі, і деколи навіть відчуваємо себе незграбними, а наше тіло нас не слухається. Щоб цього уникнути потрібно просто зайнятися собой.С чого почати? Спочатку за допомогою стандартних прикладів зробіть своє тіло більш пластичним.
Інструкція
1
Найбільш простий спосіб розвинути здібності тіла - сучасні танці. Напрямків існує величезна кількість (go-go/sexy Style, hip-hop, latina Solo, strip-пластика, body-shake, dance-hall, stretching, RnB), і вибрати стиль відповідний своїм характером нескладно. Цей вид вибирають ті, хто не хоче прив'язуватися до якихось конкретних напрямків в танцях. Якщо займатися хоча б три-чотири рази на тиждень, то зовсім скоро тіло знайде тонус і стане гнучким, а ви будете почувати себе більш впевнено на будь-якій вечірці.
2
Домогтися пластичності тіла можна за допомогою занять класичною хореографією. Розтяжки біля верстата, а також поєднання всіляких тренувальних вправ на підлозі допоможуть в короткі терміни зміцнити всі групи м'язів, а також зроблять тіло більш пластичним і граціозним.
3
Для цінителів спокійних врівноважених ритмів підійде йога. Розмірені і плавні рухи допоможуть активізувати м'язи, тим самим розтягнувши їх і зробивши пластичнее. Сюди входить ціла система фізичних вправ, і щоб їх виконувати потрібно навчитися правильно дихати відповідно до конкретного заданіям.Только тоді гімнастика йоги матиме потрібну дію і допоможе тілу стати пружним.
4
Одним з найефективніших способів зробити тіло здатним звиватися не гірше змії є танець живота - західна назва танцювальної техніки, поширеної на Близькому Сході і в арабських країнах. Адже якраз все своєрідність цього танцю - у його пластичності. Танець живота у відмінності від інших танців і від гімнастики не чинить навантаження на гомілковостопні суглоби, і це хороший спосіб моделювання фігури і придбання гнучкого і пластичного тіла.
5
Якщо ви хочете домогтися краси тіла в домашніх умовах, можете почати виконувати комплекс вправ для гнучкості тіла, розробляючи рухливість суглобів і еластичність зв'язок. Тут найголовніше проявити зосередженість і силу волі. Такі вправи на гнучкість і розтяжку дозволяють поліпшити рухливість суглобів, і тим самим, сприяють їх розтягування. Для такого виду тренувань підійдуть всі вправи, що допомагають розтягуванню м'язів. Це можуть бути нахили, випади, обертальні рухи.
Корисна порада
Щоб досягти результату, потрібно тренуватися не менше трьох місяців.
М'яка грація, витончені рухи, красива хода і вміння ритмічно рухатися під звуки музики - всі ці характеристики можна об'єднати терміном «пластичність». Якщо ваше тіло відмовляється слухати вас, руху незграбні і різкі, то вам слід зайнятися своєю пластикою.
Інструкція
1
Займайтеся танцями - це найпростіший і приємний спосіб розвитку рухливості тіла. Виберіть одне або кілька напрямків, які близькі вам - сучасні танці, латиноамериканські, заняття з стрип-пластики, східні танці і т.д. Ви повинні відчувати позитивні емоції, інакше тренування стануть справжньою мукою. Зовсім необов'язково займатися танцями на професійному рівні - ви можете міняти уподобання, вишукуючи прийнятні для себе навантаження. Для того щоб через кілька тижнів ви змогли вільно і пластично рухатися на танцполі, достатньо двох або трьох занять на тиждень.
2
Будь-які вправи на розтяжку допоможуть зробити тіло гнучким - йога, хореографічні заняття і т.д. Розтягуючи тіло в різних позах, ви тренуєте м'язи і зміцнюєте суглоби. Якщо не лінуватися і займатися через день, то через пару місяців ви зможете похвалитися граціозністю рухів. Йога підійде тим, хто не любить танці - дихальні практики укупі з вправами на розтяжку збільшать витривалість тіла, зміцнять м'язові волокна, допоможуть зробити тіло пружним, пластичним і струнким.
3
Танець живота - відмінний спосіб навчитися рухатися витончено, граціозно і пластично. Цей вид фізичної навантаження не перевантажує гомілковостопні або зап'ястні суглоби, сприяє формуванню спокусливих вигинів, допомагає освоїти плавні і красиві рухи. Ваша хода зміниться, стане більш жіночною і легкою. Подібна танцювальна техніка володіє і оздоровчим ефектом, ліквідуючи застійні явища в органах малого таза.
4
Займайтеся будинку самостійно, якщо у вас немає часу або можливості відвідувати танцювальну студію або спортзал. Підготуйте індивідуальний комплекс з декількох вправ, спрямованих на розвиток гнучкості, розтягування м'язів і опрацювання суглобів. Це можуть бути нахили корпусу в сторони, вперед і назад, випади, обертальні рухи, розтяжка м'язів ніг, рук і т.д. Щоб контролювати амплітуду і правильність виконання окремих рухів, тренуйтеся перед дзеркалом - ви зможете оцінювати результативність занять з кожним тренуванням.