Як вибрати червону рибу. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Спочатку "червоній" називали рибу благородних сортів: стерлядь, осетра, білугу. Пізніше, за незвичайний червоно-помаранчевий окрас, ця назва перейшла до іншого сімейства риб - лососевим.Форель, сьомга, горбуша та інші лососеві риби є кращими постачальниками корисних жирів Омега-3 в організм людини.
Інструкція
1
На прилавках магазинів можна зустріти, як цілі тушки форелі або горбуші, так і вже почищену і разделанную рибу . Вживання в їжу неякісної риби може привести до важкого харчового отруєння і є серйозною загрозою для вашого здоров'я.
2
Уважно огляньте тушку риби. В першу чергу, вона не повинна мати неприємного запаху. Повна відсутність будь-якого запаху також є вагомим аргументом, щоб утриматися від покупки.
3
Якщо риба ще не позбулася голови, загляньте їй в очі. Вони повинні бути світлими, без каламутній плівки.
4
У свіжого лосося зябра повинні бути яскраво-червоного кольору. Це найважливіший ознака свіжості будь-якої риби. Якщо риба піддавалася заморожуванню, колір зябер буде блідіше, ніж у охолодженої риби. Але якщо вони мають сірий, коричневий або зеленуватий відтінок, від покупки слід відмовитися. Такий продукт небезпечний для здоров'я!
5
Важливим показником якості риби є зовнішній вигляд її луски. Вона повинна бути досить яскравою за кольором. Слиз, що покриває луску зовні, не повинна збиратися грудками або неприємно пахнути.
6
Зверніть увагу на забарвлення м'якоті червоної риби. Занадто інтенсивний, яскравий колір м'яса повинен вас насторожити - можливо в корм риби додавали спеціальні барвники, щоб зробити її більш привабливою для покупця. На зрізі філе повинні бути видні світліші прожилки.
7
Попросіть продавця надавити пальцем на м'якоть риби - вона повинна бути достатньо пружною і швидко відновлювати форму.
8
Купуйте рибу тільки в перевірених місцях. Не соромтеся питати продавця про наявність супровідних документів на товар: сертифікатів якості тощо.
Корисна порада
Червона риба, незважаючи на свою досить високу вартість, є досить вигідним придбанням, т.к. практично не має отходов.Пріобретая цілу тушку, ви зможете не тільки приготувати основне гаряче блюдо, але і зварити смачний суп з голови, хвоста і плавників, а також приготувати малосольну рибу на закуску.Малосольную рибу можна заморозити, після розморожування вона не втрачає своїх смакових властивостей.