Як клеїти самоклеящуюся плівку.

Самоклейка пінка дозволяє швидко відреставрувати старі поверхні. Для того щоб ідеально її наклеїти, зовсім не потрібно бути фахівцем. Достатньо лише знати кілька загальних правил.
Вам знадобиться
  • самоклеюча плівка, мильний розчин, ганчірка, серветки, голка або канцелярський ніж
Інструкція
1
Самоклейка плівка проста у використанні і має прекрасні технічні характеристики: вона водостійка, не має запаху, добре приклеюється практично до всіх поверхонь і не вимагає особливого ухода.Перед тим як використовувати плівку , поверхня, на яку ви збираєтеся її наклеювати, необхідно підготувати. Якщо поверхня рівна, її досить просто очистити мильним розчином, якщо ж вона має шорсткості і нерівності, її доведеться заґрунтувати або обштукатурити. Дерев'яні поверхні повинні бути залаковані, а бетонні пофарбовані олійною фарбою.
2
Саму плівку вам теж необхідно підготувати заздалегідь - виріжте з неї необхідну деталь. Зворотний бік самоклеющейся плівки має паперову основу, на яку нанесені клітини периметром 1 см. За допомогою лінійки і олівця намітьте розмір необхідної деталі, і, вирізаючи її, залишайте припуски по краях.
3
Якщо ви будете клеїти самоклейну плівку в перший раз в житті, найкраще працювати з напарником. Для початку акуратно відокремте паперову основу плівки, але не повністю, а на кілька сантиметрів. Потім прикладіть плівку до поверхні і наклеюйте першу ділянку, поступово розгладжуючи його сухою ганчірочкою, щоб не залишалося бульбашок. Після цього напівкруговими рухами відсувайте вниз паперову основу, злегка притримуючи її рукою.
4
Якщо під час поклейки не вдалося уникнути появи дрібних бульбашок, позбутися їх можна за допомогою звичайної голки. Акуратно проткніть бульбашки і розгладьте поверхню. Від великих бульбашок можна позбутися, зробивши надріз гострим ножем.
5
Акуратно обклеїти краю дуже просто. Для цього припуски, залишені з кожного боку плівки, розріжте під кутом 45 градусів і загорніть внахлест. Щоб обклеїти криволінійний край, спочатку нагрійте їх звичайним побутовим феном і тільки потім загорніть.