Як написати про хобі.

Заповнюючи анкети у різних роботодавців, раз у раз можна зустрітися з графою «ваше хобі ». Часом вона не зустрічається тому, як деяких роботодавців цей пункт вашого життя може не цікавити. Але коли зустрічається, все ж ставить у глухий кут. Що роботодавець хоче знати про вас, що написати - всі захоплення чи ні? А головне, як?
Інструкція
1
Обов'язково пишіть про свій хобі в резюме, тим більш в анкеті роботодавця, раз вже там про це питається. Як вважає Олена Агафонова, керівник центру коучингу SMG, тут присутній людський фактор. «Це персоніфікує резюме і« чіпляє »роботодавця», - говорить вона сайту PlanetaНR.ru. Негативно на вказівку хобі в резюме реагує тільки 7% роботодавців, за дослідженнями сайту HeadHunter.ru.
2
Для себе на окремому листку напишіть всі ваші захоплення і те, чого ви в них коли-небудь домагалися. Тепер приготуйтеся проаналізувати свої записи.
3
Вказуйте ті хобі , які відображають ваші професійні якості або якості, що можуть бути корисними в роботі. Позиція керівного своєї спортивної секції, наприклад, скаже роботодавцю про організаторських та лідерських якостях претендента. Тому уважно проаналізуйте свої хобі на предмет прояви ваших характерних якостей: значимі вони в професійній діяльності, показують вони напрямок вашого руху, цілеспрямованість, уміння досягати результату в житті. Вказуйте тільки ті, які відповідають даним критерієм. Немає необхідності згадувати про ті хобі , які ніяк не можуть бути пов'язані з роботою, або оброблятися якимись кліше. Це марна інформація, яка не дозволить сприймати вашу анкету або резюме всерйоз.
4
Дотримуйтесь помірність і акуратність в перерахуванні ваших хобі . Не варто багато писати про них в анкеті. Оптимально - це один рядок в кінці резюме. Так само утримайтеся від захоплених і надмірно емоційних розповідей про них на співбесіді. Інакше роботодавець вирішить, що на першому місці у вас буде вже точно не робота.
5
У кожній конкретній ситуації подумайте, чи варто писати широко поширені хобі зразок читання та фітнесу. Іноді вони можуть говорити про культуру і прихильності до здорового способу життя, а іноді й охарактеризувати вас як посередність.