Як навчитися бігати 3 км. Як навчитися швидко бігати 1 км.

Можна не вміти бігати, але от навчитися може кожен. Є винятки, пов'язані з травмами або каліцтвами, не сумісними з заняттями бігом, але у всіх інших випадках можна навчитися бігати швидко і на великі дистанції. Біг дає хороше навантаження на серце, пробігши кілька кілометрів, ви легко можете оцінити стан здоров'я і фізичну підготовку.
Вам знадобиться
  • - спортивна форма
  • - кросівки
  • - плеєр
Інструкція
1
Щоб навчитися бігати довгі дистанції, наприклад, на 3 км, потрібно просто займатися цим. Регулярно бігайте - це шлях до успіху. Почніть з малого: просто пробіжіть в спокійному темпі стільки, скільки дозволяє дихання і витривалість. Зазвичай непідготовлений людина не може витримати більше 1 км. Кожен день пробігайте трохи більше, хоч на 100м. І через деякий час мета буде досягнута.
2
Коли ви біжите, найважливіше - рівне дихання. Не починайте з швидкого темпу. Біжіть повільно, але так, щоб дихання не збивалося. Перший час це не буде виходити, але вже після декількох тренувань ви зможете бігти, і ваше дихання не зіб'ється. Прискорюйтеся, якщо вам цього хочеться, під кінець дистанції.
3
Біг в компанії - не найкраща ідея. Ви можете думати, що в компанії буде веселіше, але в дійсності, розмовляти під час бігу все одно не вийде, а от наздоганяти когось - задоволення не з приємних, а напевно так воно і вийде. Тому тренуйтеся на самоті.
4
Бігайте в зручний час. Вважається, що потрібно бігати вранці, але такий режим підходить далеко не всім. Люди по-різному реагують на раніше час доби, і якщо хтось з ранку відчуває в собі достатньо сил, то інші зволіють спокійну пробіжку ближче до вечора.
5
Не лінуйтеся. Перші кілька днів ви будете триматися на ентузіазмі, але з часом він почне згасати. Пам'ятайте, що перша пропущена пробіжка - шлях до припинення бігу. Так ви не досягнете результату, не навчитеся бігати навіть на 3 км.
6
зараховується досягнення. Кожен день біжіть трохи далі і пишаєтеся собою. Це дуже стимулює на подальші результати.
7
Не обов'язково бігати кожен день, але тренуватися потрібно регулярно. Найкраще: 2-3 рази на тиждень. Так ваші м'язи, з одного боку, будуть звикати до навантаження, з іншого, будуть встигати відновлюватися за день відпочинку.
8
Бігати краще по вулиці, а не по тренувального залу. Придбайте плеєр, створіть собі хороший плейлист. Час від часу оновлюйте його, включаючи нову музику. Зміна пейзажу, пір року і зустрічних людей і музики не дасть вам нудьгувати під час пробіжки.
9
Підберіть зручний одяг для бігу. Якщо ви відчуваєте дискомфорт через взуття чи якогось предмета спортивної форми, купите інший. Вам повинно бути зручно і приємно тренуватися.
Зверніть увагу
Бігати навчитися швидко можна під керівництвом досвідченого тренера, по перше техніка бігу має значення, усунувши помилки можна бігати в 1,5 або 2 рази швидше ніж зазвичай, по друге той же тренер підкаже які вправи і як робити.
Корисна порада
Для збільшення швидкості бігу вам необхідно вибрати методику тренувань, що вимагає необхідної техніки. Найефективнішим методом для того, щоб навчитися швидко бігати, є біг по різноманітному рельєфу.