Як навчитися бойовому мистецтву. Як навчитися ушу в домашніх умовах.

Багато хто прагне оволодіти тим чи іншим бойовим мистецтвом, подивившись ефектні бойовики зі знаменитими акторами. Практика єдиноборств далеко не така проста, як її показують на екранах телевізора. Тим не менш, за певний термін можна добитися відмінних результатів.
Вам знадобиться
  • - Спортивна форма;
  • - спортзал;
  • - снаряди;
  • - рукавички;
  • - посібники.
Інструкція
1
Поставте мету в навчанні бойовим мистецтвам. Багато новачків, приходячи на заняття з того чи іншого бойовому мистецтву, до кінця не розуміють причин для цього. Є такі популярні східні єдиноборства, як карате, джиу-джитсу, Нят-нам. Всі вони служать різним цілям і не завжди застосовні в реальних бойових умовах. Вирішіть, що вам потрібно в першу чергу: постояти за себе на вулиці або навчитися виконувати красиві рухи. Від цього буде залежати вибір єдиноборства.
2
Визначтеся з напрямом, який хочете розвивати. Подивіться відео в мережі про переваги і недоліки тих чи інших бойових мистецтв. Виберіть те, до чого у вас більше лежить душа. Не варто слухати оточуючих і чинити так, як потрібно їм. Запитайте себе про те, чи будете ви розвиватися і отримувати задоволення від процесу занять?
3
Купуйте спеціальну форму для тренувань. Зазвичай достатньо кімоно, спортивних брюк, шортів, футболок. Якщо потрібні рукавички, придбайте відразу снарядні і бойові. Все залежить від виду бою. У деяких бойових мистецтвах не потрібно надягати ні шолом, ні рукавички, ні інший захист.
4
Знайдіть наставника або хороше посібник. У мережі можна скачати безліч різних курсів і пропозицій по тренуваннях в області бойових мистецтв. Можна, звичайно, займатися по ним і поодинці. Але в цьому випадку буде незрозуміло, чи є у вас прогрес чи ні, чи всі ви робите правильно або ж не так, як треба. На ці питання може об'єктивно відповісти тільки досвідчений тренер, дивлячись на ваші дії з боку. Не поспішайте і потратьте трохи часу на пошуки гарного вчителя. Це того варто.
5
Запишіться в спортивний зал і приступайте до тренувань. На перших етапах досить займатися 3 рази на тиждень, щоб тіло звикло до навантажень. Потім збільшуйте кількість занять, погоджуючи всі з тренером. Не переживайте, якщо щось не виходить, - це нормально. Головне, тверезо оцінювати свої навички на кожному етапі і просуватися далі.