Як відмити матове скло.

Якщо потрібно помити звичайні скла, з цим все зрозуміло. Але от коли справа доходить до матових, виникає ряд труднощів. Від звичних методів миття на них залишаються плями й розлучення, витерти і відмити таке скло набагато складніше, ніж звичайне. Матові поверхні потребують особливого догляду.
Вам знадобиться
  • - засіб для миття скла;
  • - мікрофібра;
  • - замша;
  • - оцет;
  • - крейда;
  • - суха ганчірочка або газета.
Інструкція
1
Особливість догляду за матовим склом полягає в тому, щоб правильно його витерти, повністю прибравши вологу. Відмивати бруд слід звичайним миючим засобом для стекол. Для серйозних забруднень можна використовувати також нашатирний спирт. Він дуже сильно пахне, тому відкрийте вікно і подбайте, щоб поблизу не було дітей. Незважаючи на свій різкий запах, це засіб любимо багатьма господинями, оскільки дозволяє впоратися з будь-якими плямами і не залишає слідів на матової поверхні.
2
Регулярний догляд за матовим склом дозволяє обійтися і без використання нашатирного спирту. Для цього використовуйте спеціальну ганчірочку з мікрофібрового матеріалу. Можна протирати скло сухою мікрофіброю, можна вологою - результат в будь-якому випадку відмінний. Вона повністю видаляє вологу і не залишає ніяких розлучень. Після прибирання мікрофібру потрібно випрати, після чого її знову можна використовувати як нову. Матеріал дуже зносостійкий, вистачає такої ганчірочки надовго, та й коштує вона недорого.
3
Хороший спосіб для миття матових стекол - це використання складу на основі крейди. Розведіть у склянці води кілька столових ложем дрібно накришеного крейди. Потім тканиною, змоченою в цьому розчині, з обох сторін протріть скло. Як тільки склад висохне, зім'ятої газетним папером видаліть залишки. Можна замість газет скористатися сухою ганчіркою.
4
Для матових стекол дуже добре підходить миття оцтовим розчином. Розводять його в гарячій воді. Змочіть ганчірку в отриманому складі і протріть нею скло. Потім пройдіться по очищеній поверхні сухою мікрофіброю.
5
Щоб матові скла виглядали як нові, їх корисно час від часу протирати замшею. В принципі, підійде будь ворсиста і досить жорстка поверхню.
Зверніть увагу
Матове скло потребує постійного догляду і вимагає дбайливого поводження, тому якщо у вас маленькі діти, можливо, вам не варто купувати меблі з такими стеклами. Вони постійно будуть в слідах від пальців. На матовою поверхні це особливо помітно.