Як відправити фото електронною поштою. Фотографії не будуть адаптовані для інтернету.

Інтернет надає користувачам масу можливостей для спілкування з друзями, рідними та колегами. Електронна пошта займає, мабуть, перше місце серед всіх сервісів мережі. В електронний конверт можна вкласти будь-які фотографії вашої родини і відправити близьким. Зробити це досить просто.
Інструкція
1
Щоб відправити фотографію електронною поштою, крім доступу в інтернет, вам необхідно мати власну адресу електронної пошти (e-mail) і пов'язаний з ним поштовий ящик, через який обмін поштою і відбуватиметься. Якщо у вас ще немає власного електронного адреси та поштової скриньки, для початку вам доведеться зареєструвати його на своє ім'я на будь-якому з серверів (mail.ru, yandex.ru або іншому).
2
Припустимо, що у вас вже зареєстрований поштовий ящик на загальнодоступному поштовику інтернету - mail.ru. Увійдіть в свою пошту і в верхньому рядку клікніть по вкладці «Написати». Перед вами відкриється сторінка «Новий лист». Заповніть рядок «Кому», вказавши в ній електронну адресу на який ви хочете відправити лист. Адреса можна написати, а можна вибрати з адресної книги, яка відкриється, якщо клікнути лівою кнопкою миші на підкреслене слово «Кому» перед адресним рядком.
3
Потім зробіть один клік мишею по вкладці «Прикріпити файл». У вікні, вам потрібно знайти папку з фотографіями, які ви хочете відправити електронною поштою.
4
Наприклад, шукані фотографії лежать у вас в папці «Фото» на диску D вашого комп'ютера. Тоді у вікні, клікніть один раз по вкладці «Комп'ютер», потім зробіть два кліка по вкладці «Локальний диск (D :)», далі два кліка по папці «Фото». Виділіть потрібну фотографію, якшо по ній один раз. Файл встане в рядок з назвою «Ім'я файлу» внизу віконця. Після цього клікайте один раз по вкладці «Відкрити» в правому нижньому кутку вікна і виділена фотографія почне завантажуватися на сторіночці вашого електронного листа.
5
Після закінчення завантаження фото клікніть на вкладку «Відправити» в нижньому лівому кутку сторінки і ваш лист з прикріпленим фото відправитися за вказаною адресою.
6
Якщо вам необхідно відправити кілька фотографій, а обсяг поштової скриньки обмежений, то доведеться адаптувати фотографії для електронної пошти, тобто стиснути їх. Для початку виберіть потрібні фотографії та завантажте їх на сторіночку з листом. Внизу віконця з фотографіями з'явиться рядок з написом «Фото які не будуть адаптовані для інтернету Змінити». Поки фото вантажаться, клікніть на слово «Змінити». Відкриється віконце, в якому позначте гурток перед рядком «Сжимать великі фотографії» і поставте «Прапорець» перед рядком «Застосувати до вже прикріпленим фотографіям». Потім тисніть на вкладку «Готово» і завантажені фотографії почнуть стискуватися, тобто будуть адаптовані для інтернету.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c77XtSa3lPg
Можливість ділитися власними фотографіями і знайденими в інтернеті зображеннями - одне з найприємніших занять в інтернеті. Якщо хочеться показати картинку всім, то краще це зробити в вашої улюбленої соціальної мережі. Але часто виникає необхідність відправити файл якогось певного адресату. І тут не обійтися без електронної пошти.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - електронна адреса;
  • - зображення;
  • - програма-архіватор.
Інструкція
1
Збережіть потрібне зображення в зручному місці. Це може бути як робочий стіл комп'ютера, так і папка «Мої документи» на диску С. Використовуйте знімний носій або будь-яке інше місце на жорсткому диску, шлях до якого ви твердо пам'ятаєте. Якщо ви хочете відправити картинку з якогось сайту, то вам теж доведеться спочатку її зберегти у себе.
2
Увійдіть у вашу поштову скриньку. Якщо ви використовуєте веб-інтерфейс, то наберіть спочатку логін і пароль. Якщо у вас на комп'ютері встановлений поштовий клієнт, то підтвердження ваших прав користування поштою, як правило, не потрібно. У всіх поштових ресурсів є можливість прикріплення файлу. Натисніть на відповідну напис або на зображення скріпки, яка найчастіше символізує цю дію.
3
Виберіть файл. Для цього треба вказати вже відомий вам шлях і натиснути кнопку «Відкрити». Зображення виявиться прикріпленим до тіла листа. Щоб переконатися, що ви вибрали правильне зображення, відкрийте диск і перегляньте іконку картинки або відкрийте її. Деякі поштові програми некоректно працюють, якщо ви перемикаєтеся на інше вікно під час прикріплення файлу. В цьому випадку вам доведеться заново створювати лист і «чіпляти» картинку . Натисніть в кінці листа кнопку «Відправити». Через кілька секунд її вже побачить адресат.
4
Напишіть лист у текстовому редакторі і вставте в нього потрібне зображення, якщо воно служить для ілюстрації ваших думок. Врахуйте, що на відміну від попереднього способу, така відправка не надає можливість адресату скористатися вашим зображенням для своїх цілей. Тому якщо ви відправляєте в рекламне агентство логотип або вихідні матеріали для виготовлення вашої реклами, що не вставляйте їх в інший файл. Прикріпіть кожне зображення окремо. Тоді дизайнер зможе з ним працювати.
5
Пошліть посилання на інтернет-сервіс, за якого можна скачати об'ємні файли. Цей метод використовується, якщо потрібно відправити в електронному вигляді велике число якісних, а значить, мають великий обсяг фотографій.