Як скопіювати інформацію.

Перше і найважливіше призначення комп'ютера та інтернету - обмін інформацією. А щоб обмінятися даними, їх потрібно скопіювати. Для цієї нехитрої операції комп'ютер пропонує кілька варіантів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер;
  • Включена програма (текстовий редактор, браузер і ін.)
Інструкція
1
Виділіть курсором або комбінацією клавіш фрагмент інформації, яку хочете скопіювати. Потім натисніть одночасно клавіші "Ctrl-C". Можете для цього не міняти розкладку клавіатури. Тепер текст скопійований в буфер обміну, можете вставити його в будь-який інший файл. Для копіювання частини або цілого графічного файлу також виділіть потрібний фрагмент за допомогою курсору і натисніть ту ж комбінацію клавіш.
2
Виділіть потрібну частину інформації та натисніть клавішу праворуч від правої клавіші "Alt" (із зображенням курсору на списку). В виплив меню за допомогою клавіш-стрілок на клавіатурі виберіть рядок «Копіювати» та натисніть клавішу «Введення». Можете не використовувати клавіші-стрілки, а просто навести курсор на відповідну команду і натиснути ліву кнопку миші. Фрагмент буде скопійовано в буфер обміну.
3
Виділіть курсором або з клавіатури фрагмент інформації. Наведіть на нього курсор і натисніть праву кнопку миші. Під сплив меню мишкою або клавішами-стрілками (як в попередньому варіанті) виберіть команду «Копіювати». Фрагмент вже знаходиться в буфері обміну.