Як лікувати пароніхію. Пароніхія лікування.

Пароніхія - це гостре запалення розташованих навколо нігтя м'яких тканин. Причиною може стати неякісний манікюр, а також врослі нігті, відрив задирки, хвороботворні задирки. Супроводжується захворювання нагноєнням, набряком і почервонінням області навколо нігтьової пластини.
Інструкція
1
При перших ознаках захворювання прикладайте під шкіру нігтьового валика тампон, змочений спиртовим розчином хлоргексидину. Але цей спосіб діє тільки в перші 2-3 дні.
2
Якщо пароніхію не почати лікувати вчасно, вона може поширитися і на інші пальці. При ранньому виявленні паронихии робіть теплі ванночки з розчином марганцівки, харчової соди. Накладайте пов'язки з антисептичним розчином. Допоможуть і спиртові компреси.
3
Купіть в аптеці антисептичну мазь і обробляйте постійно уражену ділянку. Вам необхідно запобігти поширенню інфекції. Якщо запалення прийняло гострий характер, необхідно приймати антибіотики. Під час лікування не рекомендується мочити руки.
4
На ніч прибинтовують до запаленого місця невеликий шматочок м'якоті лимона.
5
У випадку, якщо лікування не дає позитивного результату, зверніться до хірурга. Можливо, вам доведеться провести невелику операцію на навколонігтьової валика. Під час хірургічного втручання вам піднімуть валик і завдадуть антисептичний засіб на джерело інфекції. Цей спосіб позбавлення від паронихии є найефективнішим.
6
Для того, щоб успішно вилікуватися, з'ясуйте причину. Трапляється, що паронихия виникає на тлі інших захворювань шкіри, таких як псоріаз і різні дерматити, тому консультація дерматолога бажана.
7
Також паронихия проявляється у жінок, хворих кандидозним кольпітом. А так як часто в цьому випадку інфекція потрапляє в організм через травний тракт, то для успішного лікування приймайте ністатин.
8
Після лікування постарайтеся не допускати повторного зараження і уникайте травм навколонігтьових валиків. Перш ніж зайнятися манікюром і педикюром, ретельно стерилізують всі необхідні вам інструменти.