Як видалити всі посиланням у браузері.

Поширена проблема користувачів інтернету полягає у видаленні з браузера посилань на ті сайти, відвідування яких вони хотіли б приховати. Насправді, це дуже проста операція для всіх браузерів, вона не вимагає від користувача ніяких спеціальних навичок або установки додаткового програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер і встановлений на ньому браузер.
Інструкція
1
Якщо вас цікавить видалення посилань з браузера «Опера», тоді запустіть вікно оглядача і виберіть на верхній панелі меню «Інструменти». Далі виберіть пункт "Налаштування", а потім "Додатково". Зліва з'явиться вікно зі списком файлів, які можна видалити, виберіть серед них ті, які належать до категорії «Адреса». Навпроти неї натисніть кнопку "Очистити". При цьому система може «зависнути» на кілька секунд, виконуючи команду.
2
Якщо у вас встановлений браузер «Мозилла», і вам потрібно видалити з нього інформацію про відвідування сайтів, просто клікніть в відкритому браузері на стрілку вниз в кінці адресного рядка. Почніть вводити перші літери ресурсу, який хочете видалити зі списку раніше відвідуваних. Побачивши назву потрібного сайту, встановіть покажчик на його позиції та натисніть клавіші Shift + Del.
3
Якщо вам потрібно видалити з адресного рядка інформацію про відвідувані раніше сайтах з оглядача Internet Explorer, відкрийте його і виберіть вгорі пункт «Сервіс» і далі натисніть на позицію «Властивості». Виберіть вкладку «Зміст», потім в «автозаповнення» просто очистіть форми відвідувань та збережені паролі.
4
Якщо ви хочете видалити з браузера «Гугл Хром» інформацію, пов'язану з відвідуванням вами будь-яких сайтів, запустіть оглядач і на панелі інструментів натисніть на піктограму з зображенням гайкового ключа. Виберіть меню «Інструменти». В ньому виберіть дію «Видалити/Очистити дані переглядів». Далі відкриється діалогове вікно.
5
Пометьте в ньому прапорцями ті пункти, які ви б хотіли видалити. За допомогою меню зверху виберіть дані для видалення з самого початку, після чого виконайте дію натисканням відповідної кнопки. При цьому втечуть наступні позиції: історія відвідувань сторінок, закешовану файли, картинки, всі IP-адреси відвідуваних сторінок.
Зверніть увагу
Будьте уважні при видаленні інформації про відвідування, не видалите разом з ними потрібні дані, що містять відомості кшталт логінів і паролів від різних ресурсів.
Корисна порада
У багатьох браузерах вже є функція приватного перегляд сторінок, використовуйте її, щоб надалі не доводилося повторювати одну і ту ж операцію.