Як вибрати шпалери під фарбування.

Шпалери під фарбування (структурні) мають рельєфною поверхнею і використовуються для додання покриттю певної фактури. Вони не містять малюнка, дуже практичні і доступні, дозволяють створювати цікаві дизайнерські рішення.
Інструкція
1
Визначте особливості покриття, яке необхідно декорувати. Від того, наскільки рівні стіни або стелю, чи є тріщини і дрібні дефекти, залежить вибір типу шпалер. Паперові шпалери вимагають ідеально рівного покриття, тому що «виставляють» всі дефекти стіни напоказ. Добре приховують тріщини і нерівності бамбукові шпалери. Склошпалери завдяки своєму складу здатні навіть підкоригувати дефекти поверхні, згладити шорсткості і невеликі виступи.
2
Оцініть вимоги до екологічної безпеки. Деякі кімнати, наприклад дитячі, вимагають вибору найбільш безпечних для здоров'я матеріалів. Самими екологічно чистими, «дихаючими» є паперові і бамбукові шпалери - вони виготовляються з натуральних матеріалів, добре пропускають повітря і частинки пари.
3
Визначте рівень вологості в приміщенні. У кімнатах з високою вологістю, частим впливом пари і води, не можна покривати стіни паперовими шпалерами - вони швидко втратять форму і зіпсують зовнішній вигляд стін. Склошпалери дуже міцні і зносостійкі, витримують неодноразове вплив води і пари.
4
Продумайте необхідні параметри міцності. Якщо ви робите ремонт нечасто, то має сенс придбати довговічні шпалери, які не вимагають частої зміни. Найдовше тримають форму і стійко переносять механічні дії флізелінові і скловолокнисті шпалери. Склошпалери також володіють високими пожежобезпечними характеристиками, що підвищує їх універсальність. Найтонші і неміцні - паперові шпалери, вони легко рвуться навіть при найменшому зусиллі. Вінілові шпалери з флізелінові підставою мають тонкий верхній шар, який легко пошкоджується при зіткненні з гострими кутами столів, шаф та ін.
5
Визначтеся з дизайнерськими ідеями. Найвищою декоративністю володіють склошпалери, які дозволяють поєднувати цікаві фактури і рельєфи.
6
Оцініть свій бюджет. Дешеві шпалери - на паперовій основі, найдорожчі - скловолокнисті полотна. Бамбукові шпалери дозволяють знизити витрату клею, так як підганяються з високою точністю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pnlkSOu_ss0